Trzy nowe słuchawki Bluetooth Samsung

Trzy nowe słuchawki Bluetooth Samsung
Źródło zdjęć: © Samsung

01.06.2010 15:52

Nowe modele słuchawek Bluetooth Samsung HM3100, HM3200 oraz HM3500 wyposażono w technologię redukcji szumów i echa, Bluetooth 2.1 z EDR oraz funkcję multi point, umożliwiającą współpracę z kilkoma urządzeniami jednocześnie.

Słuchawka Bluetooth Samsung HM3100

Umieszczone na obudowie modelu Samsung HM310. przyciski pozwalają na proste i szybkie zarządzanie połączeniami. Obok niezbędnych funkcji, takich jak odbieranie, wyciszanie oraz odrzucanie rozmowy, Samsung HM3100 wyposażono również w możliwość wyboru numeru ostatniego połączenia bez konieczności sięgania po telefon. Dzięki funkcji multi point słuchawkę można połączyć z dwoma telefonami jednocześnie, a technologia redukcji szumów i echa pozwala zapomnieć o zakłócających rozmowę powiewach wiatru czy dźwięku silnika samochodowego.

Obraz
© Bluetooth Samsung HM310. (fot. Samsung)

Samsung HM310. wyposażono w wydajną baterię gwarantującą ponad 6 godzin rozmów oraz 250 godzin pracy słuchawki w trybie czuwania. Sugerowana przez producenta cena detaliczna Samsung HM3100 wyniesie 129 zł.

Słuchawka Bluetooth Samsung HM3200

Kompaktowa i płaska Samsung HM320. pozwoli odebrać, wyciszyć, odrzucić rozmowę bądź zainicjować połączenie z ostatnio wybieranym numerem. Dzięki funkcji multi point słuchawka może bez przeszkód obsługiwać dwa telefony jednocześnie, nie trzeba więc kupować osobnego urządzenia dla prywatnej i służbowej komórki. Samsung HM3200 sprawdzi się nawet w hałaśliwym otoczeniu, a wysoką jakość dźwięku zapewnia technologia redukcji szumów i echa. Bateria zapewnia 6 godzin rozmów oraz 250 godzin pracy w trybie czuwania. Natomiast dołączona do zestawu podstawka pozwala naładować słuchawkę w wygodny sposób. Samsung HM3200 znajdzie się w sprzedaży w czerwcu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wyniesie 149 zł.

Słuchawka Bluetooth Samsung HM3500

Samsung HM350. to słuchawka wielozadaniowa, dzięki funkcjom multi point i multi connections może współpracować z wieloma urządzeniami jednocześnie. Słuchawka zapewnia wysoki poziom ochrony przed niepożądanymi odgłosami otoczenia, w urządzeniu zastosowano technologię podwójnej redukcji szumów i echa. Zasoby baterii wystarczą na 6 godzin rozmów i ponad 250 godzin pracy w trybie czuwania.

Urządzenie wyposażono w wejście stereo, do którego można podłączyć znajdujące się w zestawie słuchawki przewodowe. Bluetooth pojawi się w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wyniesie 169 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)