Trwają prace nad wspólnym smartfonem HTC i Amazonu?

Trwają prace nad wspólnym smartfonem HTC i Amazonu?
Źródło zdjęć: © WP.PL

16.10.2013 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że raz jeszcze będziemy świadkami głośnej kooperacji między gigantem świata internetu oraz tajwańskim producentem smartfonów. Jak poinformował znany amerykański dziennik The Financial Times – Amazon zlecił HTC przygotowanie trzech modeli słuchawek opatrzonych logo amerykańskiej firmy.

Według anonimowych informatorów dziennika, choć prace nad jednym z trojga smartfonów zyskały już status „zaawansowanych”, na razie nie wiadomo czy urządzenia tajwańsko-amerykańskiego tandemu w ogóle zostaną wprowadzone na rynek. Jeśli wstępne testy całego tercetu słuchawek zakończą się sukcesem, premiera przynajmniej jednej z nich powinna odbyć się już w przededniu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Nie jest żadną tajemnicą, że w wypadku HTC współpraca z którymś z internetowych gigantów nie byłaby w zasadzie żadnym novum –. w przeszłości Tajwańczycy konstruowali już urządzenia choćby na zamówienie Facebooka czy Google. Wszystko wskazuje na to, że tym razem zabiorą się za produkcję debiutanckiego smartfona Amazonu.

Biorąc pod uwagę fakt, iż doniesienia na temat rzekomego rozpoczęcia prac nad słuchawką amerykańskiej firmy pojawiają się w mediach już od naprawdę długiego czasu –. informacje FT nie stanowią dla nas w zasadzie żadnego zaskoczenia. Niestety, zarówno HTC, jak i Amazon odmówiły udzielenia jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)