Trash Krusher - koniec problemów ze śmieciami

Trash Krusher - koniec problemów ze śmieciami

Trash Krusher - koniec problemów ze śmieciami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.08.2013 14:42

Za sprawą ustawy śmieciowej problem odpadków jest ostatnio gorącym tematem w całym kraju. Co prawda nie wymyślono jeszcze kubła, który za nas segregowałby śmieci, ale istnieją urządzenia, które pozwolą zmniejszyć częstotliwość wynoszenia worków na śmietnik. Jednym z nich jest Trash Krusher.

W górnej pokrywie kubła zamontowano ręczny kompaktor, dzięki któremu możemy ręcznie zgnieść wrzucone do śmietnika odpadki. Producent zapewnia, że dzięki temu możemy zmniejszyć objętość zajmowaną przez nieczystości o prawie połowę. Zastosowane rozwiązanie nie należy do skomplikowanych, a dokładnie przedstawia je poniższa animacja:

Producent zachwala też ekologiczność tego rozwiązania - dzięki niemu użytkownik ma zużywać dwa razy mniej worków na śmieci niż w przypadku standardowych rozwiązań. Plastikowe torby stanowią ogromną część śmieci wywożonych na wysypiska, a przy tym proces ich biodegradacji wynosi aż 50. lat.

Pojemność urządzenia wynosi 40 litrów, a producent oferuje 10-letnią gwarancję. Cena śmietnika Trash Krusher wynosi około 400 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)