Tracer Eureka: mini klawiatura do twojego smartfona

Tracer Eureka: mini klawiatura do twojego smartfona

Tracer Eureka: mini klawiatura do twojego smartfona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.03.2012 14:52, aktualizacja: 29.03.2012 15:23

Tracer zaprezentował uniwersalną, bezprzewodową mini klawiaturę Eureka. To niewielkie urządzenie, mieszczące się w poręcznym etui, znacznie poprawia komfort korzystania z tabletów, smartfonów, konsoli PlayStation 3, czy urządzeń typu media center z obsługą Bluetooth.

Klawiatura Eureka jest zgodna ze standardem Bluetooth 2.0. dzięki czemu współpracuje z większością urządzeń pracujących pod kontrolą systemów Android, iOS, Mac OS, Windows czy Symbian. Zalety tej niewielkiej klawiatury docenią również posiadacze konsoli Playstation 3 oraz wszelkiego rodzaju zestawów typ media center (z obsługą Bluetooth).

Klawiatura jest wyposażona w 1. klawiszy funkcyjnych, za pomocą których możemy m.in. zmieniać kolejność odtwarzanych utworów, teledysków, regulować poziom głośności czy uruchamiać dedykowane aplikacje w poszczególnych systemach operacyjnych. Ponadto na spodzie klawiatury znajdziemy wbudowany touchpad.

Eureka jest zasilana za pomocą dwóch baterii AAA. W wersji Premium do klawiatury dołączone jest wygodne etui, które umożliwia jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie. Za 13. złotych (159 PLN wersja z etui) otrzymujemy w pełni funkcjonalną, przenośną klawiaturę, touchpad i uniwersalny pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego będziemy mogli zarządzać pracą wielu urządzeń. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)