Tracer Avenger - keypad do gier FPS

Tracer Avenger - keypad do gier FPS

Tracer Avenger - keypad do gier FPS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.10.2012 12:48, aktualizacja: 12.10.2012 13:08

Tracer wprowada na rynek kolejny produkt - keypad Avenger przeznaczony dla miłośników i fanów gier FPS. Urządzenie wyróżnia się przemyślaną ergonomią, a do klawiatury dołączona jest wygodna, pokryta gumą, podstawka pod nadgarstek.

Keypad Tracer Avenger jest wyposażony w 4. klawiszy wykonanych w technologii membranowej. Oprócz standardowych przycisków takich jak WSAD, Ctrl czy Spacja, do dyspozycji gracza oddano również 6 klawiszy numerycznych, 6 funkcyjnych oraz 3 służące do regulacji poziomu głośności lub całkowitego wyciszania dźwięku. Ponadto, na bocznej krawędzi, znajdziemy przyciski Esc, Scroll Lock i Print Screen. W niektórych typach gier przydatna okaże się również opcja zamiany funkcji przycisków WSAD na kierunkowe (strzałki) - wyboru trybu dokonujemy za pomocą klawisza MODE.

Keypad Avenger oferuje pełne wsparcie dla technologii Plug and Play, co umożliwia szybką instalację urządzenia bez konieczności szukania dodatkowych sterowników. Urządzenie podłączone jest do komputera poprzez port USB.

Urządzenie dostępne jest w sugerowanej cenie detalicznej *69 złotych. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)