TP przetestuje Internet o prędkości 50 Mb/s

TP przetestuje Internet o prędkości 50 Mb/s

TP przetestuje Internet o prędkości 50 Mb/s
Źródło zdjęć: © tpsa
16.01.2008 08:23, aktualizacja: 16.01.2008 11:45

Telekomunikacja Polska jest gotowa do rozpoczęcia testu dostępu do Internetu o prędkości 50 Mb/s. Z pilotażu mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy nowego budynku na warszawskiej Woli, w którym została zainstalowana infrastruktura światłowodowa.

Dzięki współpracy z deweloperem JW Construction, Telekomunikacja Polska zainstalowała infrastrukturę światłowodową w nowym budynku na warszawskiej Woli przy ulicy Górczewskiej. Pozwoli to na uruchomienie _ multipakietu tp _ wraz z pilotem technicznym dostępu do Internetu o prędkości 50/10 Mb/s, w technologii FTTH (ang. _ Fiber to the Home _). Test rozpocznie się, gdy developer przekaże mieszkania lokatorom.

Każdy z mieszkańców wspomnianego budynku ma możliwość wzięcia udziału w pilotażu, który potrwa do końca listopada. Wystarczy aktywować _ multipakiet tp _ 50 Mb/s, który podczas trwania pilota jest dostępny w specjalnejcenie 49 zł za miesiąc korzystania z usługi.

W ramach _ multipakietu tp _ 50 Mb/s osoby biorące udział w pilotażu mogą korzystać z:
• dostępu do Internetu o prędkości 50/10 Mb/s poprzez modem Livebox FTTH,
• videostrady tp
• wideo na życzenie (ponad 1200 dostępnych tytułów)
• telefonii internetowej tp - plan tanie rozmowy

Do testu TP wybrała nowy budynek, w którym znajduje się 265 mieszkań. Z oferty będzie więc mogło skorzystać kilkaset, głównie młodych osób, które stanowią według TP najlepszą grupę badawczą dla tego rodzaju usług.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)