TP-Link TL-WR710N - router z pomysłem

TP‑Link TL‑WR710N - router z pomysłem

TP-Link TL-WR710N - router z pomysłem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.07.2013 11:36, aktualizacja: 19.07.2013 13:15

Nowy router TP-Link TL-WR710N przyciąga uwagę przede wszystkim oryginalnym wyglądem. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie oferuje jednak również bogate funkcjonalności.

TP-Link TL-WR710. może pracować w jednym z 5 trybów: Router bezprzewodowy (tryb domyślny), Klient, Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy oraz Klient WISP. Oryginalna konstrukcja urządzenia pozwala podłączyć je bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, co pozwala zrezygnować z kabla zasilającego i adaptera.

W obudowie znajdziemy m.in. uniwersalny port USB, który pozwala na podłączenie zewnętrznego dysku i udostępnianie wybranych zasobów w sieci lokalnej, może również służyć do ładowania smartfonów i tabletów (gwarantowane na wyjściu napięcie 5 V i prąd o natężeniu 1 A). Producent znalazł również miejsce na 2 wejścia RJ4. - pierwsze to stały port LAN, drugie, w zależności od trybu działania, może pracować jako port WAN lub LAN.

Tryby pracy routera TL-WR710N

_ Router bezprzewodowy (domyślny) _ - pozwala na stworzenie lokalnej sieci bezprzewodowej, w ramach której możemy udostępniać połączenie z internetem wielu urządzeniom bezprzewodowym.

_ Klient _ - umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń wyposażonych jedynie w port Ethernet, np. konsola do gier, odtwarzacz multimedialny czy telewizor.

_ Wzmacniacz _ - w trybie tym TL-WR710. wzmacnia siłę sygnału i zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.

_ Punkt dostępowy _ - urządzenie umożliwia podłączanie urządzeń bezprzewodowych do istniejącej sieci Wi-Fi.

_ Klient WISP _ - router pozwala na połączenie się z siecią bezprzewodowego dostawcy internetu oraz utworzenie własnej, bezprzewodowej sieci.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 9. zł

Specyfikacja techniczna:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)