Toster dla hipisa

Toster dla hipisa

Toster dla hipisa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.07.2013 09:17

Volkswagen Transporter to auto, które stało się legendą motoryzacji. Ten model jest tak charakterystyczny, że nie sposób pomylić go z żadnym innym samochodem. Na drogach Europy Zachodniej VW Transporter święcił trumfy od początku lat 50., stając się przy tym ulubionym pojazdem dzieci kwiatów - i z nimi jest chyba najbardziej kojarzony.

Dzisiaj posiadanie VW Transportera jest często marzeniem tak samo trudnym do zrealizowania, jak kilkadziesiąt lat temu. Zabytkowe busy w dobrym stanie (późniejsze modele to już nie to samo...) często kosztują majątek.

Kogo nie stać na zakup oryginalnego auta, może znaleźć pocieszenie w postaci…. kuchennego tostera. Starannie wykonany opiekacz dostępny jest w kilku kolorach, ma nawet zakładany daszek, który służy przy okazji do rozmrażania pieczywa. Urządzenie wypala na grzankach znaczek Volkswagena.

Niestety, podobnie jak oryginał, VW Transporter w postaci tostera nie jest łatwy do zdobycia. Gadżet trafił tylko na rynek japoński w liczbie 5000 sztuk. Można go próbować zakupić za pośrednictwem portalu aukcyjnego eBay, jednak cena nie należy do najniższych - wynosi około 500 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)