Toshiba Zaboon - pralka od producenta komputerów

Toshiba Zaboon - pralka od producenta komputerów26.04.2013 10:19
Toshiba Zaboon - pralka od producenta komputerów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Toshiba w naszym kraju znana jest głównie z produkcji telewizorów, komputerów i akcesoriów do nich - jednak w swojej ojczyźnie produkują także sprzęt AGD. I to nie byle jaki! Pralko-suszarki Toshiba Zaboon TW-Z9500 i TW-Z8500 charakteryzują się nietypowym wyglądem oraz aktywnym zawieszeniem, zmniejszającym hałas w trakcie pracy.

Nowe pralki posiadają bęben zamontowany pod kątem, co ma ułatwiać wkładanie i wyjmowanie prania. Oba modele różnią się rozmiarem i idącą za tym pojemnością - model TW-Z950. pomieści 9 kg, a model TW-Z8500 - 6 kg tkanin. Pod kątem zamontowany został też panel sterujący z wyświetlaczem, który umożliwia ustawienie parametrów pracy urządzenia.

Aktywny system zawieszenia zmniejsza wibracja powstające podczas wirowania bębna - w efekcie obniża to hałas generowany przez pracujące urządzenie. W pralkach zastosowano także autorską dla Toshiby pompę ciepła PMV, która dbać ma o bardziej efektywne suszenie ubrań po wykonanym praniu.

288755489188427923
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Front urządzenia jest wyraźnie wypukły, co odróżnia Zaboon od pralek popularnych na rynku europejskim. Z dostępnych programów warto wyróżnić specjalny program do prania pluszowych zabawek oraz program codzienny, który trwa zaledwie 3. minut.

Omawiane pralki kosztują około 5000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)