Toshiba Libretto W100 w polskich sklepach

Toshiba Libretto W100 w polskich sklepach
Źródło zdjęć: © Toshiba

16.11.2010 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W polskich sklepach pojawiły się dwuekranowe laptopy Toshiba z systemem Windows 7. Modele z serii Libretto W100 - 106 i 107 dostępne są w cenie 4399 zł brutto

Libretto W10. waży około 800 gramów i jest jednym z najlżejszych komputerów PC. Laptop posiada procesor Intel Pentium U5400, wbudowany dysk SSD o pojemności 62 GB, do 2 GB pamięci RAM, USB 2.0, WLAN, Bluetooth oraz moduł sieci bezprzewodowej. Komputer wyposażony jest w czytnik kart Micro SD o pojemności do 32 GB. Ponadto urządzenie posiada wbudowaną kamerę, zainstalowany system Windows 7 Home Premium i co najważniejsze dwa 7-calowe interaktywne ekrany LCD.

Obraz
© (fot. Toshiba)

Dzięki dotykowym ekranom można łatwo zarządzać danymi i rozszerzać obraz z górnego ekranu na oba. W zależności od potrzeb, dolny ekran może służyć jako pełnowymiarowa klawiatura. Po obróceniu urządzenia o 9. stopni Libretto W100 może być wykorzystywane jako czytnik e-booków. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe przeciąganie palcem dokumentów, czy ikon z jednego ekranu na drugi. Laptop posiada jedynie 4 przyciski. Jest wyjątkowo mały i lekki.

Obudowa laptopa pokryta jest zmatowioną powłoką zabezpieczającą przed zarysowaniem i odciskami palców. Pokrywa wyświetlacza wykończona jest w kolorze metalicznej czerni, a wewnątrz urządzenia dominuje błyszcząca czerń. W Polsce laptopy Libretto W100-106 objęte będą dwuletnią gwarancją, natomiast modele Libretto W100-107 mają trzy lata gwarancji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)