Top 10 - Depilatory do 399 zł

Top 10 - Depilatory do 399 zł

Top 10 - Depilatory do 399 zł
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
13.03.2013 14:53

Wszystkie wybrane przez nas urządzenia mają wspólną cechę - wyposażone są w rozmaite systemy, wyposażenie czy funkcje mające na celu zmniejszyć ból. Im droższy depilator, tym więcej elementów wyposażenia "pracuje", by podczas zabiegu niwelować przykre odczucia. Takie zadanie mają powszechnie stosowane nasadki masujące, napinające skórę i podnoszące włoski, dzięki czemu ich usunięcie jest szybkie i możliwie bezbolesne. Do zmniejszania bólu służą również specjalnie skonstruowane wypustki do masażu. W droższych urządzeniach stosowane są dodatkowe rozwiązania: na przykład masaż wibracyjny, łagodzące ból podmuchy powietrza czy kojące właściwości soku z aloesu. Mniej dolegliwą depilację zapewniają też dodatkowe głowice - golące i trymujące, które sprawdzają się we wrażliwych miejscach (typu pachy, bikini).Warto jednak pamiętać, że z depilatorami jest tak, jak z samochodami - im więcej dodatkowych funkcji i ponadstandardowego wyposażenia, tym urządzenia są droższe

Wszystkie wybrane przez nas urządzenia mają wspólną cechę - wyposażone są w rozmaite systemy, wyposażenie czy funkcje mające na celu zmniejszyć ból. Im droższy depilator, tym więcej elementów wyposażenia „pracuje”, by podczas zabiegu niwelować przykre odczucia. Takie zadanie mają powszechnie stosowane nasadki masujące, napinające skórę i podnoszące włoski, dzięki czemu ich usunięcie jest szybkie i możliwie bezbolesne. Do zmniejszania bólu służą również specjalnie skonstruowane wypustki do masażu. W droższych urządzeniach stosowane są dodatkowe rozwiązania: na przykład masaż wibracyjny, łagodzące ból podmuchy powietrza czy kojące właściwości soku z aloesu. Mniej dolegliwą depilację zapewniają też dodatkowe głowice - golące i trymujące, które sprawdzają się we wrażliwych miejscach (typu pachy, bikini).Warto jednak pamiętać, że z depilatorami jest tak, jak z samochodami - im więcej dodatkowych funkcji i ponadstandardowego wyposażenia, tym urządzenia są droższe.

1 / 10

10. PHILIPS HP 6402 SATINELLE

Obraz
© Materiały prasowe

To urządzenie Philipsa nie zwala może z nóg bogactwem funkcji czy dodatkowego wyposażenia, ma jednak dwie bardzo istotne zalety. Pierwszą jest niska cena. Drugą, która wyróżnia to proste urządzenie jest sposób depilacji. Jako jeden depilatorów w tym zestawieniu obracające się ceramiczne dyski, które polecane są zamiast pęset osobom skłonnościach do alergii, a także tym, które chcą usuwać gęste i mocne włoski. Zaletą urządzenia jest niewątpliwie możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą - czyści się ją szybciej i łatwiej niż przy użyciu standardowej szczoteczki . Plus także za nakładkę masującą skórę podczas depilacji. Cena - 90 zł

2 / 10

9. ROWENTA SILENCE 5344E06

Obraz
© Materiały prasowe

Wciąż pozostajemy w strefie cen umiarkowanych. Tym razem prezentujemy depilator dla tych osób które nie chcą przepłacać, a zależy im na urządzeniu możliwie bezbolesnym i mało inwazyjnym dla uszu. Nowy produkt Rowenty został wyciszony tak, by kilkudziesięciominutowe brzęczenie silniczka depilatora nie doprowadzało nas do szału. W wyposażeniu tego depilatora znajdziemy ponadto nakładkę do delikatniejszej depilacji miejsc wrażliwych. Jeśli jednak i ona nie pomoże, można użyć głowicy golącej. Warto też zwrócić uwagę na nakładkę złuszczającą skórę, dzięki niej depilacja przebiega mniej boleśnie, ale też zapobiega ona wrastaniu włosków. Cena - 155 zł.

3 / 10

8. PHILIPS HP 6512 SATINELLE SOFT

Obraz
© Materiały prasowe

Kolejny w zestawieniu depilator ze stajni Philipsa i kolejny z ceramicznymi dyskami i nakładką masującą. W pudełku z urządzeniem znajdziemy jednak coś jeszcze. Jest to nasadka do przycinania włosków, zwana trymerem. Taki gadżet z powodzeniem zastępuje maszynkę do golenia, a na dodatek jego użycie nie powoduje podrażnień, co często dzieje się po tradycyjnym goleniu delikatnych miejsc. Miejsce w rankingu urządzenie zawdzięcza także dwóm rękawicom, które znajdziemy w pudełku. Zadaniem pierwszej, chłodzącej, jest zmniejszanie ból podczas zabiegu. Druga służy do peelingu, warto ją zastosować przed depilacją, a potem używać regularnie, by zapobiegać wrastaniu włosków. Plus za kompleksowość wyposażenia. Cena - 175 zł.

4 / 10

7. REMINGTON SMOOTH&SILKY EP6010C

Obraz
© Materiały prasowe

Poręczny i niewielki depilator o szerokim „polu działania”, jest bowiem wyposażony w 42 pary pęset. Dzięki nim depilacja nie będzie trwała godzinami. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest profilowana. ruchoma głowica. Jej kształt i elastyczność pozwala bez problemu dopasowywać się do naturalnych krzywizn ciała. W ten sposób usuwamy włoski precyzyjnie, szybko i bez niepotrzebnego dyskomfortu. O to, by depilacja była możliwie mało bolesna dba nakładka, która podczas zabiegu delikatnie masuje skórę. Z tym wygodnym depilatorem kupujemy też nasadkę trymującą. Cena - 199 zł.

5 / 10

6. ROWENTA FRESH EXTREME EP7344

Obraz
© Materiały prasowe

Depilator z metalowymi pęsetami i systemem Micro-Contact, który zapobiega ich „uszczypnięciom” podczas depilacji (bardzo nieprzyjemnym, gdy usuwamy włoski z mocno unerwionych miejsc). Wyposażony jest także w ruchomą głowicę. O maksymalną bezbolesność zabiegu dba również system Air Pulse, który masuje i koi skórę lekkimi podmuchami powietrza. Depilator jest też wyposażony w 24 kulki masujące, które czynią usuwanie włosków zajęciem mniej bolesnym i stresującym. W zestawie także nasadka do golenia, depilacji miejsc intymnych i specjalny roll do mikropeelingu delikatnej skóry. Cena - 199 zł.

6 / 10

5. BRAUN SILK-EPIL 5 XELLE LEGS 5180

Obraz
© Materiały prasowe

Depilator kompaktowy i precyzyjny, w którym system metalowych pęset wspomagany jest podwójnym systemem masującym skórę podczas zabiegu. Depilację ułatwia dodatkowo lampka podświetlająca skórę. Nie jest to tylko gadżet, bo światło ułatwia „wypatrzenie” i usunięcie włosków bardzo krótkich (depilator radzi sobie z tymi, które mają co najmniej 0,5 mm długości) i jasnych. Wyposażona w specjalną nakładkę EfficiencyPro ruchoma głowica urządzenia zwiększa skuteczność depilacji. Idealny dla osób już wprawionych w mechanicznej depilacji do usuwania owłosienia z łydek i ud. Cena - 230 zł.

7 / 10

4. REMINGTON 2 W 1 EP6020C

Obraz
© Materiały prasowe

To kolejna spośród tegorocznych nowości Remingtona. Urządzenie, którego zadaniem jest nie tylko sama depilacja, ale też przy okazji dbanie o stan naskórka. Poza systemem BodyCurve, który dopasowuje głowicę depilującą do kształtu ciała, ma w wyposażeniu również system Skin Glide, który podczas depilacji delikatnie naciąga skórę. Dzięki temu włoski są wyrywane szybko i w miarę mało boleśnie. Podrażnienia natychmiast łagodzi nasadka masująca, której wypustki uwalniają kojące cząsteczki aloesu. Depilator pracuje zarówno przy zasilaniu sieciowym, jak i na akumulatorach. Cena - 289 zł.

8 / 10

3. ROWENTA AQUAPERFECT SHAVING EP9124

Obraz
© Materiały prasowe

Ten depilator Rowenty ma dwa systemy łagodzące ból podczas depilacji - Micro Contact i Air Pulse. Ale miejsce najniższym stopniu na podium zawdzięcza przede wszystkim podwójnemu zasilaniu i możliwości pracy na sucho i na mokro. Urządzenie może pracować zarówno podłączone do sieci, jak i bezprzewodowe. Akumulatory zapewniają mu 40 minut nieprzerwanego działania. Dzięki tej opcji i szczelnej obudowie, depilatora można bezpiecznie używać także podczas kąpieli pod prysznicem czy w wannie. W komplecie głowica goląca i nakładka do miejsc wrażliwych. Cena - 356 zł.

9 / 10

2. PHILIPS SATIN PERFECT HP 6574

Obraz
© Materiały prasowe

Urządzenie Philipsa, które w naszym zestawieniu zajęło drugie miejsce, co prawda nie ma możliwości pracy na mokro, ale również wyposażone jest w akumulatory, które wystarczają na godzinę działania depilatora. Pozycję w rankingu gwarantuje mu jednak wielofunkcyjność, gdyż w opakowaniu wraz z głównym urządzeniem znajdziemy także minidepilator bezprzewodowy (można go wygodnie zabrać w podróż) oraz podświetlana pęseta do usuwania pojedynczych włosków. Sam depilator wyróżnia się zaś wbudowanym wibrującym paskiem umieszczonym na głowicy, który stymuluje skórę podczas zabiegu i łagodzi ból. Cena - 396 zł.

10 / 10

1. Braun Silk-epil Xpressive 7280

Obraz
© Materiały prasowe

Zwycięzcą rankingu zostało urządzenie, które zaprojektowano dla początkujących w dziedzinie depilacji mechanicznej. Ma więc być maksymalnie łagodne. Stąd w wyposażeniu specjalna głowica startowa, która pozwala w miarę łagodnie przeprowadzać pierwsze zabiegi. Urządzenie ma też system masażu o wysokiej częstotliwości, które zmniejsza odczuwanie bólu. Aby depilacja przebiegła szybko i sprawnie dba ruchoma głowica wyposażona w nasadkę z wypustkami unoszącymi włoski. Plusem są lampka oświetlająca i możliwość mycia głowic pod bieżącą wodą. Cena - 399 zł

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)