Toner Black Point do drukarki HPLJ P1566

Toner Black Point do drukarki HPLJ P1566

Toner Black Point do drukarki HPLJ P1566
Źródło zdjęć: © BlackPoint
27.01.2011 16:02, aktualizacja: 27.01.2011 16:13

Black Point wprowadza na rynek jeden z pierwszych alternatywnych tonerów do drukarek HP Laser Jet P1566. Produkt gwarantuje ponad 30 proc. oszczędności kosztów druku w porównaniu do oferty producenta sprzętu. To oznacza, że za stronę wydrukowana materiałem Black Point płacimy 10 groszy zamiast 16 groszy

Debiutujące właśnie na rynku tonery marki Black Point są kompatybilne z drukarkami HP Laser Jet P156. oraz P1606dn. Zostały, jak wszystkie produkty marki, przebadane w oparciu o restrykcyjne testy ISO. Black Point przeprowadza badania produktów w laboratorium wewnętrznym, współpracuje także z niezależnymi ośrodkami badawczymi na całym świecie.

Obraz
© (fot. BlackPoint)

Wybierając atramenty i tonery Black Pointa, użytkownik otrzymuje szeroki pakiet gwarancyjny - na produkt i drukarkę, w której jest wykorzystywany. Obowiązuje on aż do momentu wyczerpania się materiału do druku. Pakiet uzupełniają programy serwisowe, takie jak choćby ,,Door-to-door”, umożliwiający wymianę z dostawą do domu produktu, który z jakichś względów nie spełnia oczekiwań użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)