TomTom Route Planner - planowanie podróży na komputerze

TomTom Route Planner - planowanie podróży na komputerze

27.01.2012 13:41, aktual.: 27.01.2012 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostępny w internecie TomTom Route Planner pozwala użytkownikom zaplanować trasę on-line w łatwy sposób jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Jest to przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą być dobrze przygotowani i chcą uniknąć błądzenia po miastach i tracenia czasu na szukanie konkretnej restauracji, kina, itp.

Ponadto mapy wzbogacone są o usługi HD Traffic, dzięki którym użytkownicy mogą monitorować w czasie rzeczywistym, czy na trasie występują utrudnienia spowodowane wypadkami, robotami drogowymi czy po prostu dużą liczbą samochodów na drodze. Informacje dostarczane są z sieci ponad 8. milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizuję ze wszystkich dostępnych technologii.

W najbliższych miesiącach Route Planner będzie dostępny w jeszcze większej liczbie krajów na całym świecie. Dodatkowo TomTom będzie uwzględniał sugestie użytkowników, tak aby Route Planner stał się jeszcze wygodniejszym narzędziem.

Aplikacja jest dostępna na stronie http://routes.tomtom.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)