TomTom przedstawia najnowszą nawigację Via

TomTom przedstawia najnowszą nawigację Via

TomTom przedstawia najnowszą nawigację Via
Źródło zdjęć: © TomTom
03.09.2010 10:54

TomTom Via jest pierwszym urządzeniem z tzw. „średniej półki cenowej”, które umożliwia kierowcom obsługę nawigacji jedynie z pomocą instrukcji głosowych. Należy jedynie podać poszukiwany adres.

TomTom Via zapewnia także zestaw głośnomówiący (Bluetooth), który umożliwia wykonywanie połączeń przez telefon komórkowy. Nawigacja oferuje również preinstalowaną bazę kamer pomiaru prędkości (TomTom Speed Cameras). Dzięki temu kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości.

Obraz
© (fot. TomTom)

Ponadto TomTom Via oferuje kierowcom dokładny czas dotarcia do wcześniej wyznaczonego celu (ETA –. Estimated Time of Arrival). Jest to możliwe dzięki technologii inteligentnego wyznaczania tras IQ Routes, która korzysta z milionów pomiarów autentycznych prędkości pojazdów.

Nowością TomTom Via jest zintegrowany z nawigacją, składany uchwyt, który mocuje się do przedniej szyby. Dzięki możliwości obracania o 180°, uchwyt pozwala kierowcom na wybranie pionowego lub poziomego położenia nawigacji.

Istnieje możliwość wyboru wielkości dotykowego wyświetlacza (4,3”. lub 5”). Każda nawigacja TomTom Via zawiera mapy, których zakres został zwiększony o 2 miliony kilometrów. Ulepszono także grafikę.

Nawigacja TomTom Via będzie dostępna w Polsce na początku listopada 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)