TomTom HD, nowy sposób na korki

TomTom HD, nowy sposób na korki

TomTom HD, nowy sposób na korki
Źródło zdjęć: © TomTom
16.11.2007 15:29, aktualizacja: 16.11.2007 15:44

Nikt z nas nie lubi tracić czasu na staniu w korkach. Jest to zmora
naszych czasów. TomTom po raz kolejny wychodzi naprzeciw temu
problemowi i prezentuje swoją najnowszą usługę High Definition Traffic

Nowy sposób na korki - TomTom HD Traffic

Nikt z nas nie lubi tracić czasu na staniu w korkach. Jest to zmora naszych czasów. TomTom po raz kolejny wychodzi naprzeciw temu problemowi i prezentuje swoją najnowszą usługę High Definition Traffic, która ma wyznaczyć nowy standard w informowaniu kierowców o sytuacji na drodze.

|

Obraz

|
| --- |

Ma znacznie przewyższać TCM, a to dzięki współpracy z gigantem europejskiego rynku telekomunikacyjnego - Vodafone. Korzystając z HD Traffic będziemy otrzymywać informacje na temat miejsc gdzie tworzą się korki oraz ile czasu zajmie nam podróż z punktu A do punktu B. Dzięki temu będziemy mogli wybrać aktualnie najlepszą trasę. Jak zapowiada TomTom baza dostępnych dróg ma się zwiększyć dziesięciokrotnie w wyniku czego informacje do nas docierające mają dotyczyć nie tylko głównych dróg i autostrad ale także dróg pobocznych. Usługa już w listopadzie dostępna będzie w Holandii, a na początku przyszłego roku TomTom zamierza wprowadzić ją w Wielkiej Brytanii.

Do korzystania z usługi potrzebne będzie urządzenie TomTom ONE XL HD Traffic, którego premiera również miała już miejsce. Nowością jest złącze karty SIM. Planowany koszt zestawu i rocznej subskrypcji na usługę to 399 Euro. Po jej wygaśnięciu wymagane będzie opłacanie miesięcznego abonamentu w wysokości 9,95 Euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)