The Viante Pasta Extruder - maszyna do makaronu

The Viante Pasta Extruder - maszyna do makaronu

The Viante Pasta Extruder - maszyna do makaronu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.09.2012 12:37

Urządzenie, za pomocą którego można przygotować makaron w 14 różnych kształtach. Oprócz tego The Viante Pasta Extruder wymiesza i ugniecie za nas składniki ciasta.

Mało kto ma czas na przygotowywanie makaronu domowej roboty, a szkoda, bo potrawy z nim podane smakują zupełnie inaczej niż z kupnymi kluskami. Babcine przepisy odchodzą więc w niepamięć, a producenci makaronów liczą zyski. Trudno się temu dziwić, bo dzisiejsze tempo życia wymusza kompromis między dobrą i zdrową kuchnią a gotowcami ze sklepu.

Przygotowywanie domowego makaronu nie musi być jednak tak czasochłonne jak dawniej. The Viante Pasta Extruder to urządzenie, które pomoże nam przygotować pastę. Dzięki nakładkom w 1. różnych kształtach przygotujemy makaron odpowiedni do niemal każdego dania. Do tej czynności możemy śmiało zaangażować dzieci, dla których może to być niezła zabawa. Oczywiście maszynki do makaronu nie są nowym wynalazkiem, ale od innych urządzeń tego typu The Viante Pasta Extruder różni się tym, że także miesza i wyrabia ciasto. Dzięki temu praca w kuchni przebiega szybciej.

Urządzenie można kupić w zagranicznych sklepach internetowych za równowartość ok. 1500 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)