"The Sims 4" za darmo na Origin. Warto się pospieszyć!

"The Sims 4" za darmo na Origin. Warto się pospieszyć!

"The Sims 4" za darmo na Origin. Warto się pospieszyć!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Mateusz Żołyniak
21.05.2019 21:20, aktualizacja: 30.05.2019 22:36

Gra "The Sims 4" dostępna jest obecnie za darmo na platformie Origin. Wszyscy, którym do 28 maja uda dodać się grę do swojego konta, zatrzymają ją na stałe. Co zrobić, by dodać ją do swojej kolekcji?

Firma Electronic Arts przygotowała świetną promocję dla fanów serii The Sims. Gra "The Sims 4" dostępna jest całkowicie za darmo na platformie Origin. Trzeba jednak się pospieszyć ponieważ oferta ważna jest tylko do 28 maja 2019 rou.

Jak pobrać darmowe "The Sims 4"?

Gra "The Sims 4" za darmo udostępniona jest w sklepie Origin firmy EA lub bezpośrednio na platformie Origin. By ją pobrać należy zalogować się na własne konto (lub założyć nowe), a następnie odszukać "The Sims 4" w bazie usługi. Po wybraniu gry wystarczy wybrać opcję "Pobierz za darmo".

Po wykonaniu tych czynności gra zostanie przypisana do konta - "The Sims 4" na stałe będą widoczne w bibliotece gracza. Promocja dotyczy oczywiście tylko wersji przygotowanej z myślą o komputerach PC i MAC.

Gratka dla fanów popularnej serii

Gra "The Sims 4" to najnowsza odsłona popularnej serii, w której gracze kierują życiem "simów". W grze tworzy się nie tylko własne ludziki, ale znajduje im pracę oraz zajęcia domowe, czy buduje, a następnie rozbudowuje dom dla nich. "The Sims 4" względem poprzednich tytułów z serii wyróżnia się poprawioną oprawą graficzną i nowymi funkcjami.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)