TEST LG gram 16: notebook, który nie waży (prawie) nic

TEST LG gram 16: notebook, który nie waży (prawie) nic

Konstanty Młynarczyk
01.06.2022 15:51, aktualizacja: 02.06.2022 12:22

Typowy notebook z ekranem 16" waży ponad dwa kilogramy. Te najlżejsze schodzą do dwóch, czasem nawet trochę mniej niż dwóch kilogramów. Tymczasem LG gram...

Cześć, Kostek Młynarczyk, dziś w TLDR testuję komputer, który zaprzecza prawom fizyki i na złość grawitacji nie waży nic. No dobrze, może nie całkiem nic, ale jak na swoją wielkość i wyposażenie LG Gram 16 sprawia, że przeciera się oczy ze zdumienia. Co nie znaczy, że nie sprawdzimy zaraz, pod jakimi względami jest dobry i zły, a nawet brzydki.

Notebook + monitor = wciąż lżej, niż większość notebooków?

Obiecane parę słów o mobilnym monitorze, który pokazałem w odcinku: nazywa się LG gram +view, waży tylko 670 gramów i ma przekątną 16", tak jak wyświetlacz notebooka, który testowałem. Podłącza się go przez USB-C zarówno do notebooków jaki smartfonów czy tabletów, a że zmieści się w każdym plecaku, możesz mieć swoje mobilne biuro zawsze ze sobą. Ciekawostka - LG Gram 16 i monitor gram +view ważą razem tyle, co jeden notebook z ekranem 16"!

I najlepsze: w ofercie promocyjnej LG dodaje gram +view za darmo do notebooków gram!

Testujemy LG gram 16, notebook tak lekki, że wydaje się pusty w środku

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Niesamowicie, niewiarygodnie wręcz lekki komputer, który mimo tak niskiej wagi oferuje wszystko, czego można potrzebować podczas mobilnej pracy i rozrywki, czy to w podróży, czy w domu na kanapie. Wypakowany po uszy możliwościami i elegancki, stanowi doskonały wybór dla każdego, kto lubi mieć ze sobą duży ekran, ale nie lubi dźwigać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)