Telewizory Samsunga od Giorgio Armaniego

Telewizory Samsunga od Giorgio Armaniego

Telewizory Samsunga od Giorgio Armaniego
Źródło zdjęć: © IDG
21.04.2008 13:00, aktualizacja: 21.04.2008 13:37

Giorgio Armani i koreańska firma Samsung nawiązali pod koniec poprzedniego roku współpracę. Właśnie zaprezentowano kolejne owoce tego porozumienia: dwa telewizory LCD potrafiące wyświetlić obraz w rozdzielczości Full HD.

Giorgio Armani to jeden z najbardziej cenionych światowych projektantów mody. We wrześniu 2007 roku nawiązał on współpracę z koreańską firmą Samsung - dwa miesiące później został zaprezentowany luksusowy telefon komórkowy o nazwie Giorgio Armani - Samsung.

Obecnie dołączyły do niego dwa kolejne produkty - telewizory LCD potrafiące wyświetlić obraz w rozdzielczości Full HD, czyli 192. x 1080 pikseli. Z dość skąpych informacji podanych przez producenta wynika, że oferują one ekrany o przekątnej wynoszącej 46 i 52 cale oraz korzystają z technologii 100 Hz. Wyposażone zostały w dysponujące podświetlanymi przyciskami piloty zdalnego sterowania, którym towarzyszą mniejsze, zapewniające dostęp tylko do najczęściej używanych funkcji. Oczywiście producent nie zapomniał też o niezbędnych złączach HDMI.

Obraz
© (fot. IDG)

Niestety ceny urządzeń nie zostały podane - można jednak w ciemno założyć, że będą one raczej drogie. Wiadomo natomiast, że 46-calowy model trafi na rynek europejski w środku lata, natomiast 52-calowy - pod jego koniec.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)