Telewizory LED w cenach poniżej 800 zł!

Telewizory LED w cenach poniżej 800 zł!05.06.2014 15:02
Telewizory LED w cenach poniżej 800 zł!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nie każdy użytkownik, który chce kupić telewizor potrzebuje topowego modelu wyposażonego we wszystkie możliwe technologie. Dla grupy odbiorców, które zadowoli się prostszymi rozwiązaniami marka Cabletech - znana do tej pory z produkcji dekoderów DVB-T - wprowadziła dwa modele telewizorów w bardzo niskich cenach. Dostępne są dwa urządzenia o przekątnych 24 i 32 cale.

*Nie każdy użytkownik, który chce kupić telewizor potrzebuje topowego modelu, wyposażonego we wszystkie możliwe technologie. Dla grupy odbiorców, która zadowoli się prostszymi rozwiązaniami, albo dla osób które kupują telewizor choćby na działkę, marka Cabletech - znana do tej pory z produkcji dekoderów DVB-T - wprowadziła dwa modele telewizorów w bardzo niskich cenach. Dostępne są dwa urządzenia o przekątnych 24 i 32 cale. *

Obydwa modele telewizorów Cabletech posiadają wbudowany tuner DVB-T/ DVB-C, który umożliwia odbieranie kanałów telewizji naziemnej oraz kablowej bez konieczności podłączania dodatkowych przystawek. W menu telewizora znaleźć można także m.in. elektroniczny przewodnik po kanałach –. EPG oraz Time Shift – zatrzymanie kanału transmitowanego na żywo. Dodatkowo telewizory Cabletech wyposażone zostały w funkcję PVR. Dzięki niej po podłączeniu do wejścia USB dysku zewnętrznego lub pendrive’a, użytkownik może odtworzyć zapisane na nim filmy i muzykę, a także nagrać program w czasie rzeczywistym, bądź też zaplanować nagrywanie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ponadto funkcja PVR pozwala w trakcie oglądania zatrzymać obraz w dowolnym momencie, co zapobiega ewentualnej stracie wątku ulubionego programu czy filmu.

Mimo niskiej ceny telewizory podświetlane są diodami LED i wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD w modelu 24. i HD w modelu 32". Szybkie wyświetlanie dynamicznych scen gwarantuje czas reak-cji matrycy na poziomie 5ms, który nie odstaje tak bardzo od znacznie droższych konstrukcji.

Telewizory Cabletech zostały wyposażone także w bogaty wybór wejść i wyjść (USB, 2 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, Komponent oraz gniazdo CI). Dzięki nim użytkownicy mają możliwość podłączenia dowolnych urządzeń, które zamienią telewizor w centrum domowej zabawy. Niestety, niska cena to też pewne braki w wyposażeniu. Telewizor pozbawiony jest jakichkolwiek funkcji Smart TV, czy też łączności z internetem.

Sugerowane ceny: 24" - 660 zł , 32" - 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)