Telewizor ze stacją dokującą dla iPoda

Telewizor ze stacją dokującą dla iPoda
Źródło zdjęć: © Apple

07.01.2008 11:00, aktual.: 07.01.2008 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koncern JVC ułatwia podłączenie przenośnego odtwarzacza firmy Apple do telewizora HD, wprowadzając nowe modele odbiorników wyposażone w stacje dokujące. Modele tych telewizorów zostaną wystawione podczas targów Consumer Electronics Show 2008, rozpoczynających się dziś w Las Vegas.

Mowa o czterech modelach telewizorów LCD, o przekątnych 32, 42, 47 i 52 cale. Dwa pierwsze z wymienionych będą dostępne od marca br., trzeci wejdzie do sprzedaży w kwietniu, a ostatni - w połowie 2008 r. Cen jeszcze nie ustalono. Odbiorniki posiadają wbudowane stacje dokujące dla iPoda - kiedy odtwarzacz jest podłączony, na ekranie telewizora wyświetlane jest jego menu, po którym można poruszać się za pomocą telewizyjnego pilota zdalnego sterowania. Co ciekawe, posiada on okrągły przycisk nawigacyjny, przypominający wyglądem pokrętło iPoda.

Telewizory to nie jedyne urządzenia JVC prezentowane na targach, jakie wyposażono w możliwość podłączenia iPoda przez stację dokującą. MX-KC38 i MX-KC68 to nowe zestawy hi-fi, z których pierwszy posiada system głośników o łącznej mocy 220 watów, a drugo - 400 watów. W obu znaleźć można tunery radia AM/FM oraz analogowe wejścia audio do podłączania innych urządzeń.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)