Telewizor LCD z DVD za 599 zł

Telewizor LCD z DVD za 599 zł

Telewizor LCD z DVD za 599 zł
24.06.2010 11:58

Dla klientów, dla których kolejne cale przekątnej ekranu nie są jedynym wyznacznikiem przy wyborze nowego telewizora, Tesco wprowadza do Polski sprawdzoną już
w Wielkiej Brytanii markę Technika.

Okrętem flagowym Techniki mają być telewizory o przekątnych ekranu 19. 22 i 23 cali. Mały format rekompensują markowe podzespoły i dodatki, które przekładają się na konkretne oszczędności przy kompletowaniu domowego zestawu audio-wideo.

Pierwszą ciekawostką jest wbudowany odtwarzacz DVD. Drugą nowością jest port USB, dzięki któremu otrzymujemy możliwość odtwarzania filmów, muzyki czy pokazu zdjęć bezpośrednio z pendrive’a, iPoda czy dysku zewnętrznego. Odtwarzacz obsługuje formaty wideo DVD, VCD i Divx oraz JPEG i MP3.

288768548908906643

Wszystkie modele wyposażone w tuner DVB-T, umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. A to eliminuje konieczność zakupu osobnego dekodera, który umożliwi odbiór bogatszej oferty kanałów TV, gdy tylko naziemna telewizja cyfrowa stanie się standardem w Polsce. Audycje czy filmy można nagrywać –. znów dzięki złączu USB – na pamięć zewnętrzną, choćby na dołączony do zestawu pendrive o pojemności 4 GB.

Technika ma ambicję stać się nową twarzą produktów sprzedawanych na wyłączność w wielkich sieciach handlowych, stawiając przede wszystkim na jakość. Większość modeli, w tym wspomniane 19, 22 i 23 calowe, wyposażona jest w panel LCD Samsunga. Co ciekawe, producent nie widział przeciwwskazań, by informacja o tym znalazła się na opakowaniach produktów, poświadczając swoją marką jakość produktów Techniki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)