Telekonferencje online za darmo

Telekonferencje online za darmo

Telekonferencje online za darmo
16.09.2010 14:57

Telekonferencje24.pl to nowy serwis internetowy stworzony przez FreecoNet, który umożliwia skorzystanie z usługi operatora polegającej na organizowaniu telekonferencji. Usługa jest bezpłatna i pozwala na uczestnictwo w telekonferencji nieograniczonej liczbie osób, niezależnie od tego, z jakiej sieci telefonicznej korzystają.

Dostęp do usługi nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji ani urządzeń. Aby zarezerwować wirtualny pokój albo też wziąć udział w telekonferencji, wystarczy wykonać tylko jeden telefon. Dzwonić można na numery: 80. 00 95 95 (z telefonów stacjonarnych) lub 699 444 501 (z komórek i zagranicy). Po połączeniu - za pomocą systemu IVR – można określić kod PIN, pod jakim zostanie zarezerwowany nasz pokój, lub też wejść do pokoju telekonferencyjnego po podaniu nr PIN.

Obraz

Możliwość organizowania telekonferencji jest dostępna dla użytkowników wszystkich sieci telefonicznych. Za pośrednictwem serwisu Telekonferencje24.pl za darmo mogą oni zarezerwować wirtualny pokój, a także wdzwonić się na telekonferencję. Z usługi bezpłatnie korzystają również użytkownicy FreecoNet Tlenofon. Abonenci innych operatorów rozliczani są jedynie za czas połączenia, płacąc wg cennika swojego operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)