Telekonferencje bez granic w T-Mobile

Telekonferencje bez granic w T-Mobile07.09.2011 12:54
Telekonferencje bez granic w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

T-Mobile wprowadza nową usługę „Telekonferencja T-Mobile”, która umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych z indywidualnymi i biznesowymi użytkownikami telefonów komórkowych oraz stacjonarnych na całym świecie. Serwis dostępny jest pod numerem telefonu +48 608 608 608.

Telekonferencję T-Mobile zamówić może każdy, kto zadzwoni pod numer +4860860860. i będzie postępował zgodnie z automatycznymi wskazówkami głosowymi. Po wykonaniu rezerwacji, klient otrzyma wiadomość potwierdzającą założenie wirtualnego pokoju konferencyjnego. Znajdą się w niej także poufne kody dostępu oraz szablon SMS, zawierający niezbędne informacje o telekonferencji i instrukcję obsługi serwisu, który rezerwujący może rozesłać pozostałym uczestnikom zaproszonym do rozmowy. Możliwe jest założenie dowolnej ilości pokoi. Dostęp do linii konferencyjnej ważny jest przez tydzień, jednak każdy uczestnik rozmowy może przedłużyć jej ważność. Podczas, gdy usługa jest aktywna, korzystać z niej można dowolną ilość razy. Serwis działa całodobowo, dostępny jest w języku polskim oraz angielskim i obsługiwany jest przez wszystkie telefony posiadające wybieranie tonowe.

Korzystanie z usługi „Telekonferencja T-Mobile”. jest bezpłatne. Uczestnicy rozmowy ponoszą jedynie koszt połączenia z numerem +48 608 608 608, który naliczany jest według standardowej stawki za połączenie z numerem T-Mobile, która obowiązuje dzwoniącego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)