Telefunken - niemiecka marka wraca do Polski

Telefunken - niemiecka marka wraca do Polski06.09.2013 12:29
Telefunken - niemiecka marka wraca do Polski
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Produkty niemieckiej marki Telefunken ponownie trafiają do Polski. Firma powstała w Berlinie w roku 1903 i do dziś produkuje sprzęt elektroniczny, znany także Polakom.

Oferta marki Telefunken obejmuje szeroki zakres - od LED-owych żarówek, poprzez sprzęt audio zarówno dla domu jak i samochodu, telewizory LED, akcesoria hi-fi oraz tablety i telefony GSM, na sprzęcie AGD kończąc.

Przykładem produktu z nowej oferty może być chociażby przenośny i piasko- oraz „deszczoodporny”. głośnik Bluetooth (norma IP56) do użytku domowego oraz zewnętrznego. Odtwarza on muzykę z różnych nośników pamięci oraz bezpośrednio z np. smartfona bez użycia kabli. Zasilany jest zarówno z akumulatorów wewnętrznych jak i baterii słonecznych. Co za tym idzie, użytkownik nie potrzebuje każdorazowo zabierać ze sobą ładowarki, a w słoneczne dni zasilanie z gniazdka może okazać się zbędne.

288758077577312403
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Obecnie do pierwszych klientów poprzez sieć serwisów samochodowych trafiła oferta urządzeń car-audio. Kolejnym krokiem w ofensywie produktowej jest oferta RTV. Już w sierpniu, w wybranych sklepach będzie dostępna oferta telewizorów w technologii LED i smart TV.

W kolejnych miesiącach będą pojawiały się następne produkty w dystrybucji na terenie całej Polski.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)