Telefonia VoIP w GG

Telefonia VoIP w GG

Telefonia VoIP w GG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.11.2012 13:05, aktualizacja: 07.11.2012 14:46

GG telefon to nowa usługa rozmów głosowych dla użytkowników komunikatora GG. Umożliwia ona prowadzenie rozmów głosowych z GG z numerami stacjonarnymi i komórkowymi.

Ceny połączeń, zarówno krajowych jak i zagranicznych, są niższe w porównaniu z telefonią tradycyjną. Koszt minuty połączenia w usłudze GG telefon na polski numer stacjonarny wynosi 7 gr., a ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się od 2 gr. za minutę rozmowy.

Użytkownicy po pobraniu i uruchomieniu aplikacji GG telefon otrzymują bezpłatnie 1 (jedną, tak dobrze czytacie, aż jedną) minutę na przetestowanie usługi. Dodatkowo za każde odebrane 3 minuty połączenia, przyznawana jest również bezpłatna 1 minuta dla rozmów wychodzących.

Z nowej usługi rozmów głosowych przez Internet można korzystać również bez komputera. Należy się wtedy zaopatrzyć w tzw. bramkę VoIP –urządzenie, które po skonfigurowaniu i podłączeniu do Internetu i telefonu analogowego może jako telefon działający w oparciu o usługę GG telefon.

GG daje także możliwość ustawienia własnego numeru stacjonarnego z numerem kierunkowym - dzięki czemu nadal jesteśmy dostępni pod tradycyjnym numerem telefonicznym. Dodatkowo użytkownik może przenieść do GG telefon dotychczasowy numer telefonii stacjonarnej od innego operatora.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odbierania na GG połączeń przychodzących z numerów telefonów komórkowych i stacjonarnych. Wystarczy, aby nasz znajomy zadzwonił do nas na nr 22. 221 221 i potem wybrał nasz nr GG. Wówczas komunikator GG w komputerze pełni rolę telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)