Telefonia cyfrowa w ofercie Tele2

Telefonia cyfrowa w ofercie Tele2

Telefonia cyfrowa w ofercie Tele2
08.09.2008 20:15, aktualizacja: 09.09.2008 09:19

Tele2 Polska poszerzyła ofertę o usługę telefonii cyfrowej z integracją usług - ISDN. Operator zaoferował użytkownikom linii ISDN 2B+D w TP, trzy plany taryfowe w atrakcyjnych cenach oraz dużą liczbą minut wliczonych w abonament.

Począwszy od 8. września usługa abonamentu w Tele2 jest dostępna również dla obecnych użytkowników linii cyfrowych ISDN TP w wariancie podstawowym (2B+D). Usługa skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych (małe i średnie firmy), jednak mogą z niej skorzystać również klienci indywidualni.

W ofercie dostępne są trzy plany taryfowe, których nazwy odpowiadają liczbie minut rozmów wliczonych w abonament: Tele2 ISDN 100, Tele2 ISDN 500 oraz Tele2 ISDN 2000. Ceny abonamentów wynoszą odpowiednio 55, 69, 99 zł netto.

Cenniki ISDN w TELE2 charakteryzują się m.in.: taką samą, niską stawką za połączenia lokalne i międzymiastowe oraz atrakcyjnymi cenami połączeń międzynarodowych (od 0,45 zł neto za minutę). Wszystkie połączenia rozliczane są z sekundową dokładnością, bez opłat za inicjację połączeń.

_ Z łączy ISDN w wariancie podstawowym w TP korzysta około 800 tys. klientów. Jest to atrakcyjna grupa klientów, intensywnie korzystająca z telefonów stacjonarnych. Korzystając z naszej oferty klienci ci będą mogli ograniczyć koszty telefoniczne nawet o kilkadziesiąt procent, zachowując przy tym dotychczasową jakość usług _ - powiedziała Agnieszka Chabrzyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Tele2 Polska.

ISDN to sieć cyfrowa z integracją usług, która umożliwia cyfrową transmisję głosu i danych na zwykłych miedzianych kablach telefonicznych, uzyskując przy tym lepszą jakość i wyższą prędkość transmisji niż w przypadku sieci analogowych. ISDN w wersji podstawowej (2B+D) składa się z dwóch cyfrowych kanałów transmisyjnych o przepustowości 64 kbit/s każdy i cyfrowego kanału sygnalizacyjnego o przepustowości 16 kbit/s. Posiadanie usługi telefonii cyfrowej ISDN umożliwia m.in.: podłączenie wielu urządzeń do jednej linii, jednoczesne wykonywanie dwóch połączeń (np. poprzez fax i telefon), a także posiadanie wielu numerów telefonicznych na jednym łączu (do 8 numerów bez konieczności posiadania centralki telefonicznej). ISDN zapewnia również dostęp do szeregu usług dodatkowych, niedostępnych w telefonii stacjonarnej oraz większe bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)