Telefon, który pasuje do twojego Bentleya

Telefon, który pasuje do twojego Bentleya

Telefon, który pasuje do twojego Bentleya
Źródło zdjęć: © chip.pl
26.06.2015 15:11, aktualizacja: 29.06.2015 11:15

Luksusowe marki samochodowe często wypuszczają edycje smartfonów, które pasują idealnie do wybranych aut. I podobnie jak one są też absurdalnie drogie. Bentley posiada już w swojej ofercie dotykowego smartfona. Tym razem przyszedł czas na bardziej klasyczne wydanie telefonu.

Vertu, brytyjski producent luksusowych telefonów, przygotował dla Benteya coś specjalnego. Signature for Bentley to urządzenie, które ma nawiązywać wyglądem do samochodu Muslane Speed - mamy tutaj tę samą kombinację włókien węglowych i cielęcej skóry, którą znajdziemy we wnętrzu auta. Nie brakuje także logo producenta oraz szafirowych przycisków, pod którymi znajdują się rubiny (chodzi rzekomo o milszy dla ucha odgłos klikania). Zainteresowani klienci będą mogli także poprosić o wykonanie sygnatury i głębszej personalizacji wyglądu telefonu - by pasował jak najlepiej do posiadanego auta.

A co z samą specyfikacją urządzenia? Zapomnijcie o wszystkich dobrociach technologicznych smartfonów. Producent nawet nie ujawnił szczegółów technicznych - wiadomo jedynie, że nie znajdziemy tu dotykowego ekranu. Najwyraźniej gdy w grę wchodzi tak luksusowa marka, kwestie funkcjonalności elektronicznych gadżetów nie mają większego znaczenia.

W przeliczeniu na złotówki telefon został wyceniony na ponad 8. tys. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)