Telefon komórkowy i stacjonarny w jednym

Telefon komórkowy i stacjonarny w jednym

Telefon komórkowy i stacjonarny w jednym
25.06.2008 22:29, aktualizacja: 26.06.2008 10:06

Polska Telefonia Cyfrowa, jako pierwszy operator w Polsce, od 26. czerwca uruchomi usługę telefonii komórkowej i stacjonarnej na jednej karcie SIM - Era Numer Stacjonarny.

Abonenci sieci Era, mogą otrzymać na jednej karcie SIM oprócz numeru komórkowego także stacjonarny. Dzięki temu, przebywając w tzw. strefie domowej, czyli w domu lub w odległości do około 500 metrów od niego będą oni mogli wykonywać połączenia na telefony stacjonarne w cenie 20 groszy brutto za minutę z naliczaniem sekundowym.

Usługa umożliwia także odbieranie połączeń przychodzących na numer stacjonarny - osoba dzwoniąca zapłaci tak, jak za rozmowę na tradycyjny telefon. Przebywając, w strefie domowej, klienci będą mogli odbierać połączenia przychodzące na obydwa numery. _ Era Numer Stacjonarny _ to uzupełnienie oferty telefonii stacjonarnej Era Domowa i Era Firmowa działającej w oparciu o infrastrukturę sieci komórkowej PTC. Usługę można aktywować w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultanem BOA, lub za pośrednictwem strony internetowej operatora. Abonament miesięczny wynosi 5 złotych brutto, a klient ma możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie.

W _ Era Numer Stacjonarny _ abonenci otrzymają takie same ustawienia poczty głosowej, w strefie domowej, jak te ustawione dla ich telefonów komórkowych w sieci Era. Klienci mogą zmieniać te ustawienia, a także przekierować połączenia z telefonu stacjonarnego na swój numer komórkowy. Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są na terenie całej Polski, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna. Tak, jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klienci będą mogli przenieść wcześniej używany numer od większości polskich operatorów stacjonarnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)