Telefon do rozmów przez Skype'a

Telefon do rozmów przez Skype'a

31.10.2007 14:14, aktualizacja: 31.10.2007 15:08

Netgear wprowadził na polski rynek telefon SPH200W, który pozwala komunikować się za pośrednictwem programu Skype bez konieczności korzystania z komputera.

Telefon Netgear SPH200. został wyposażony w preinstalowne oprogramowanie Skype, umożliwiające bezpłatną komunikacje poprzez łącza internetowe zarówno z innymi użytkownikami aplikacji jak i zwykłymi telefonami stacjonarnymi i mobilnymi w atrakcyjnych cenowo stawkach.

Telefon WiFi będzie działał w każdym miejscu na świecie, w którym jest dostęp do zabezpieczonej lub otwartej sieci WiFi, nie wymagającej logowania przez przeglądarkę - tj. w domu, w biurze, w publicznym hotspocie czy w zasięgu miejskiego punktu dostępowego sieci bezprzewodowej. Użytkownicy korzystają z telefonu, tak samo jak podczas korzystania ze Skype. Menu telefonu, prezentowane w żywych, jasnych kolorach, wyświetla listę zapisanych kontaktów Skype wraz z informacją o ich dostępności, podobnie jak ma to miejsce w programie Skype na komputerze PC. Czas rozmów to 4 godziny, a czuwania 4. godzin.
Telefon Netgear SPH200. jest dostępny w Polsce od października w cenie ok 530 zł (z VAT). Urządzenie sprzedawane jest z dwuletnią gwarancją. Do każdego produktu dodawane jest 30 bezpłatnych minut w systemie SkypeOut na wszystkie międzynarodowe połączenia telefoniczne oraz 30 dni bezpłatnej poczty Skype Voicemail.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)