Telefon bezprzewodowy Panasonic KX-TG6721

Telefon bezprzewodowy Panasonic KX‑TG6721

Telefon bezprzewodowy Panasonic KX-TG6721
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
19.06.2012 12:55, aktualizacja: 20.06.2012 09:05

Jeśli korzystacie jeszcze z telefonu stacjonarnego, warto zwrócić uwagę na najnowszy bezprzewodowy model Panasonic KX-TG6721.

Panasonic KX-TG672. dostępny jest w kolorze czarnym i szarym metalicznym. Telefon posiada 1,8-calowy podświetlany na bursztynowo ekran. Menu charakteryzuje się prostym układem wykorzystującym symbole obrazkowe. Dodatkowo telefon posiada umieszczony w górnej części inteligentny przycisk, który miga w konkretnych sytuacjach, sygnalizując na przykład dzwonienie telefonu. Funkcja ta jest przydatna w sytuacji, gdy wyłączymy dźwięk telefonu (np. w trybie nocnym) lub też, gdy w pomieszczeniu może nie usłyszeć dzwoniącego telefonu np. z powodu hałasu.

Przyciski telefonu wystają niewiele ponad powierzchnię słuchawki, wymagając przez to jedynie lekkiego naciśnięcia podczas wybierania numeru. Telefon posiada wbudowaną funkcję awaryjnego zasilania, dzięki czemu działa nawet w przypadku zaniku prądu. Możemy wtedy bez problemu rozmawiać przy użyciu słuchawki bezprzewodowej, umieszczając ją w bazie, co pozwoli wezwać pomoc czy serwis. Przewidywany czas rozmowy wynosi do 2 godzin.

Telefon posiada tryb Eko. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, aby obniżyć moc sygnału o 9. proc. w porównaniu z trybem normalnym, co istotnie wpływa na zużycie energii.

Dzięki systemowi korekcji dźwięku Panasonic KX-TG672. sprawdzi się również na przykład w ogrodzie. Zastosowana w urządzeniu technologia umożliwia prowadzenie wyraźnych, wolnych od zakłóceń rozmów nawet przy sporym oddaleniu od bazy.

Model KX-TG672. może również pełnić funkcję zegara z budzikiem, posiada bowiem wbudowaną funkcję alarmu. Dzięki niej w telefonie zaprogramować można różne pory budzenia dostosowane do dnia tygodnia. Uwzględniono również funkcję drzemki ponawiającą alarm co 5 minut.

Telefon KX-TG672. został wyposażony w podświetloną klawiaturę, możliwe jest też odbieranie połączeń przychodzących dowolnym przyciskiem, natomiast książka telefoniczna w słuchawce jest w stanie pomieścić nawet 100 wpisów. Dodatkowo model ten posiada zintegrowany system głośno mówiący pozwalający na prowadzenie rozmowy np. podczas pracy przy komputerze czy też w kuchni, a także automat zgłoszeniowy pozwalający na nagranie wiadomości o długości do 30 minut.

Linia produktowa, którą reprezentuje opisywany model, zawiera również wersję bez automatu zgłoszeniowego - model single (KX-TG6711. oraz model duo - z dodatkową słuchawką w zestawie (KX-TG6712).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)