Telefon Asmax HS315 z linią Skype

Telefon Asmax HS315 z linią Skype

Telefon Asmax HS315 z linią Skype
25.06.2007 19:03, aktualizacja: 26.06.2007 10:55

Veracomp wprowadza do sprzedaży telefon Asmax HS315, który pozwala na nawiązywanie połączeń poprzez Skype'a oraz za pośrednictwem tradycyjnej linii telefonicznej.

Aparat na pierwszy rzut oka przypomina konstrukcje większości nowoczesnych telefonów bezprzewodowych. Słuchawka, poza klawiaturą numeryczną, posiada 4 przyciski funkcyjne i nawigacyjny joystick. Wyposażona została również w czytelny półtoracalowy ekran LCD o rozdzielczości 128x128 pikseli, który wyświetla menu w gamie 65 tys. kolorów. Na boku słuchawki znalazło się złącze typu "Jack", do którego można podłączyć zewnętrzny zestaw słuchawkowy. Maksymalny czas rozmowy bez doładowywania słuchawki wynosi 8 godzin, a czas czuwania - 100 godzin.

Zestaw HS315 jest dostarczany ze słuchawką i bezprzewodowym kluczem USB, które są zsynchronizowane z bazą telefoniczną. Dzięki temu urządzenie jest gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Tak zwane "parowanie" wymagane jest jedynie w razie przypisywania kolejnych słuchawek (do 4 szt.) do tego samego zestawu. Użytkownicy mogą nawiązywać połączenia zarówno między słuchawkami, jak i bezpośrednio z bazą w zasięgu do 300 metrów. Nadchodzące połączenie jest sygnalizowane jedną z 9 polifonicznych melodii.

Dzięki bezprzewodowemu podłączeniu do komputera, telefon umożliwia wykonywanie połączeń za pośrednictwem telefonii Skype. Wykorzystywane są także kontakty zapisane w profilu użytkownika Skype.

Telefon posiada użyteczną na co dzień funkcję LCR (Least Cost Route). Dzięki niej, nie trzeba wybierać pełnego numeru, a jedynie krótki ciąg cyfr.

Telefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją i dostępny jest w sugerowanej cenie 267 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)