TeleAbonament Crowley

TeleAbonament Crowley

11.10.2007 01:28, aktualizacja: 11.10.2007 06:09

Crowley Data Poland wprowadził do swojej oferty usługę zawierającą abonament telefoniczny wraz z połączeniami głosowymi pod nazwą TeleAbonament Crowley.

Firma proponuje klientom prosty model rozliczania opłat, w którym uiszczana jest stała miesięczna opłata abonamentowa, niezależna od okresu, na jaki zawierana jest umowa. Zróżnicowane są natomiast stawki na połączenia, które przy umowie 24-miesięcznej są najbardziej atrakcyjne.

_ Zamierzamy korzystać z nowych możliwości pojawiających się w związku z deregulacją rynku, a WLR jest właśnie jedną z takich szans _ - mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Crowley Data Poland.

W TeleAbonamancie Crowley każda firma, bez względu na lokalizację oraz godzinę połączenia, płaci za wykonaną rozmowę tę samą stawkę, operator nie różnicuje połączeń lokalnych i międzystrefowych oraz nie nalicza specjalnych taryf za wykonywanie połączeń w określonych godzinach w ciągu dnia.

Crowley zapowiada jednakże liczne promocje, w szczególności na połączenia międzynarodowe, a także możliwość korzystania z różnorodnych pakietów bilingowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)