Tele2 daje do promocji laptopa na raty

Tele2 daje do promocji laptopa na raty

15.11.2007 21:54, aktual.: 15.11.2007 22:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tele2 wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu, a wspólnie z firmami NTT
i Żagiel oferuje klientom możliwość zakupu laptopa na 36 rat po 59 zł miesięcznie.

Tele2 wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu o prędkościach 1 Mb/s i 2 Mb/s za 1 grosz miesięcznie do końca 2008 roku. W ramach oferty od początku 2009 roku miesięczny abonament za Internet wyniesie odpowiednio 59 zł i 99 zł.

Dodatkowo, operator oferuje klientom możliwość zakupu na raty laptopa firmy NTT. Notebook NTT Corrino 612I wyposażony jest m.in. w procesor Intel Celeron M 530 1,73GHz, płyta na chipsecie VIA VN896 + VT8237A, zintegrowana grafika Mirage 3 Plus do 256MB, dysk 80 GB, nagrywarkę DVD, sieć WiFi b/g, modem, kartę sieciową, oraz system Windows XP i darmowy program antywirusowy. Do tego 2-letnia gwarancja w systemie _ door to door _.

Koszt kredytu ratalnego, przygotowanego przez firmę Żagiel specjalnie dla klientów Tele2, jest, jak twierdzi operator, do 45%, niższy od rynkowych ofert przeznaczonych dla klientów indywidualnych - do tego bez opłat przygotowawczych i własnej wpłaty. Istnieje również możliwość dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu (0,45% miesięcznie od kwoty niespłaconego kredytu).

Jak dodaje Tele2, cena komputera - z uwzględnieniem kosztu kredytu - jest około 30% niższa niż komputerów o porównywalnych parametrach, dostępnych na polskim rynku.

_ Tele2 chce aktywnie wspierać polski rynek szybkiego dostępu do Internetu. Naszym zdaniem rynek mógłby rozwijać się szybciej, gdyby wzrosła liczba gospodarstw domowych posiadających komputery. Z danych statystycznych i naszych obserwacji wynika bowiem, że blisko połowa gospodarstw domowych posiadających telefon stacjonarny nie ma jeszcze komputera. Dlatego wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy ofertę, która sprawia, że komputery są bardziej dostępne _ - mówi Piotr Nesterowicz, dyrektor polskiego oddziału Tele2.

Promocyjna oferta dostępu do Internetu oznacza zawarcie trzyletniej umowy. Klient jest też zobowiązany do wyboru jednego z cenników telefonicznych Tele2 na czas określony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)