Te gadżety po prostu musisz mieć

Te gadżety po prostu musisz mieć

20.07.2011 14:18, aktual.: 28.02.2017 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Te gadżety po prostu musisz mieć

Od czasu do czasu powstają pomysły, które codzienne przedmioty potrafią udoskonalić i uczynić jeszcze bardziej użytecznymi. Takie właśnie gadżety zebraliśmy. Chyba każdy chciałby mieć takie wynalazki.

Wybuchowe wino! Czyżby terroryści opracowali nową broń zagłady ludzkości, planując upić wszystkich wokół? Wiele państw ma się czego obawiać, tym bardziej jeśli będą to mocne wina. Jednakże w przypadku ataku na narody słowiańskie, niechaj terroryści przygotują się na ogromne nakłady bomb z winem. Nie upijemy się w końcu tak małą ilością, jak inni. Problemem może być jednak zbyt duża ilość zmarnowanego cennego napoju. Miejmy nadzieję że terroryści opracują bezstratną metodę dostaw wina z nieba.

Cena: nieznana (to tylko projekt)

1 / 12

Otwieracz dla kolekcjonerów

Obraz

Znudzeni ciągłym zbieraniem kapsli po otwieraniu butelek? Teraz możesz otwierać butelki i nie martwić się o kapsle. Ten specjalny otwieracz jest ładny i bardzo poręczny, niestety ma dość małą pojemność. Być może, specjalnie dla piwoszy, wyprodukują znacznie większe.

Cena: 8,57 USD (24 PLN)

2 / 12

Koniec porażania prądem

Obraz

Teraz już niestraszne jest wyciąganie wtyczek z kontaktów. Nie trzeba się obawiać, że może nas "kopnąć" prąd. Do tego jest to znacznie łatwiejsza metoda, bo nie trzeba martwić się dodatkowo o wycieranie rąk - pamiętacie, żeby nie wyciągać wtyczek wilgotnymi rękoma, prawda?

Cena: nieznana (to tylko projekt)

3 / 12

Deskowózek

Obraz

Pewnie nieraz narzekaliście, że pchanie wózka z dzieckiem jest męczące. Na szczęście jest proste rozwiązanie tego problemu. Teraz pchanie wózka to raczej jazda na nim, która przypomina poruszanie się na deskorolce. Jednak pamiętajmy że nadal należy zachować ostrożność, aby nie rozjechać jakiegoś dziecka, starszego niż nasza pociecha w wózku.

Cena: 120 USD (337 PLN) za deskorolkę, którą doczepimy do wózka.

4 / 12

Okulary dla anonimowych

Obraz

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak można by ułatwić sobie robienie zdjęć z wymazywaniem oczu? Otóż specjalnie dla tych, którzy mają takie wymagania zostały opracowane okulary "wycinające" prostokąt w miejscu oczu. Teraz już nikt nie będzie wam mógł zarzucić że "wycinacie" sobie oczy ze zdjęć.

Cena: nieznana (to tylko projekt)

5 / 12

Nowe nakrętki do butelek

Obraz

Otwieranie butelek z colą nigdy nie było tak proste. Wystarczyło umieścić na kapslu tylko drobną wypustkę. To od razu skróciło nasze męczarnie.

Cena: nieznana (to tylko projekt)

6 / 12

Budziko-niszczarka

Obraz

Pobudka to chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy z jaką nieraz musimy się zmierzyć. Teraz budzik może nas zmotywować do znacznie szybszego wstawania, szczególnie jeśli w perspektywie mielibyśmy utratę cennych pieniędzy. Nie tylko groziłaby nam strata banknotów, ale mogłaby nad nami zawisnąć groźba pójścia do więzienia za niszczenie pieniędzy. Oby nie zaspały te osoby, które kiedykolwiek będą korzystały z takiego budzika.

Cena: nieznana (to tylko projekt)

7 / 12

Rower na plecy i w drogę

Obraz

Teraz z rowerem można wybrać się dosłownie wszędzie. Wcześniej przenoszenie rowerów bywało często trudne i męczące, teraz wystarczy złożyć rower i założyć go na plecy. W ten sposób pokonywanie rejonów, w których niemożliwa byłaby jazda rowerem staje się znacznie prostsze.

Cena: 1499 EUR (6000 PLN)

8 / 12

Klawiatura do telefonu

Obraz

Zastanawialiście się kiedyś jakby to było obsługiwać swój telefon używając klawiatury komputerowej? Teraz jest to możliwe, wystarczy że posiadasz iPhone'a lub iPoda oraz klawiaturę WOW-Keys. Możesz wykorzystywać wiele funkcji swojego urządzenia podręcznego, np. włączać muzykę, pisać wiadomości tekstowe, używać touchpada jako myszki komputerowej. Przy okazji ładujesz iPoda/iPhone'a. Być może inne firmy wprowadzą podobne rozwiązania dla swoich telefonów.

Cena: 99 USD (278 zł)

9 / 12

Kalendarz z niszczarką

Obraz

Kalendarz - niszczarka, skonstruowana po to, by pokazywać nam jak płynie czas. Kalendarz na rolce jest niszczony przez cały rok ciągle w tym samym tempie. Potrzeba 24 godzin by zniszczyć jeden dzień kalendarzowy. W rezultacie pod naszym kalendarzem wraz z upływem dni tworzy się coraz większa sterta papieru.

Cena: nieznana (to na razie tylko projekt)

10 / 12

Drewniany miecz z krawata

Obraz

Drewniany krawat wydaje się dość zwariowanym pomysłem, ale czy aby na pewno? Przecież taki krawat można z powodzeniem wykorzystać nie tylko jako stylowy dodatek do koszuli, ale również jako obronę przed złoczyńcami, próbującymi zaatakować naszą lubą... no dobra, nie wiem co chciał osiągnąć autor tego "wynalazku".

Cena: 34 USD (95 zł)

11 / 12

Jajko miłości

Obraz

W bardzo prosty sposób można teraz zmienić oblicze jajka. Może być to dobre rozwiązanie na urozmaicenie posiłków, w szczególności tych dla ukochanej osoby. By zrobić jajka w kształcie serduszka wystarczy ugotować kilka i przygotować według instrukcji na zdjęciu.

Cena: bez przesady - to można samemu zrobić

12 / 12

Ognisko w domu

Obraz

Teraz każdy może zapalić płomyk we własnym domu i to bez obawy że wybuchnie pożar. W bardzo prosty sposób stworzono ładną lampkę. Można ją postawić praktycznie wszędzie i będzie nam przypominać o ciepłych ogniskach w chłodne, zimowe wieczory.

Cena: nieznana (to kolejny projekt, choć zapewne doczeka się realizacji przez jakiego chińskiego producenta zabawek)

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)