Targi Good Game Warsaw

Strona głównaTargi Good Game Warsaw
24.08.2016 09:38
Targi Good Game Warsaw
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Złota polska jesień to złoty czas na wydarzenia gamingowe. Warto przyjrzeć się najnowszemu z nich. W dniach 23 +; 25 września, w największym w Polsce obiekcie targowym, Ptak Warsaw Expo, odbędą się Targi Good Game Warsaw. Dlaczego warto tu być?

Mocny początek nowego sezonu. Tak na pewno można powiedzieć o tym wydarzeniu. Podczas trzech targowych dni organizatorzy zapowiadają m.in. premiery, spotkania z najważniejszymi YouTuberami, prezentacje najnowszego sprzętu oraz turnieje, w których udział będzie mógł wziąć każdy odwiedzający. Nasza impreza przygotowana z wielkim rozmachem to między innymi:

- festiwal youtuberów, z ponad 30 twórcami,
- najwięksi polscy twórcy gier,
- turnieje z łączną pulą 200 000 zł,
- strefa Free2Play, w której na odwiedzających czekać będzie 30. komputerów oraz kilkaset miejsc przygotowanych dla graczy wyposażonych we własny sprzęt. A to tylko część z rozrywek jakie będzie można zobaczyć podczas Good Game Warsaw.

Dla graczy, którzy chcą wymienić się swoimi doświadczeniami w tworzeniu gier, również znajdzie się zajęcie. W Strefie Indie oraz gier planszowych, odbywać się będą warsztaty i jam’y dla wystawców i odwiedzających. Najmłodszych pasjonatów chcemy wprowadzić w świat nowych technologii: programowania oraz tworzenia gier. Rodzice w tym czasie będą mogli wziąć udział w warsztatach na temat wpływu cyfrowej rozrywki na rozwój dzieci.

GGW będzie również gratką dla fanów VR. Na powierzchni niemalże 1000m2 najnowszy sprzęt pozwoli przenieść się do wirtualnego świata.

Good Game Expo to nie tylko zabawa i świat wirtualny, to również spotkania i pogłębianie branżowych relacji. Kilkudziesięciu prelegentów z wiodących firm przedstawi swoją ofertę oraz zaprezentuje najnowsze możliwości w branży w profesjonalnej strefie biznes.

Podsumowując, tej jesieni Ptak Warsaw Expo da Warszawie i całej Polsce wydarzenie, na które wszyscy czekają!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)