Tanieje roaming w T-Mobile i Heyah

Tanieje roaming w T‑Mobile i Heyah

Tanieje roaming w T-Mobile i Heyah
22.05.2012 13:44, aktualizacja: 22.05.2012 14:11

PTC wprowadza nowe niższe stawki dla wszystkich usług telekomunikacyjnych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz dodatkowe udogodnienia dla klientów korzystających z transmisji danych w roamingu na świecie.

Od 1 lipca br. PTC we wszystkich sieciach wprowadza nowy cennik usług roamingowych, który zawiera niższe stawki na połączenia głosowe, SMS, MMS oraz pakietową transmisję danych na terenie UE. W nowej ofercie minuta połączenia odebranego będzie kosztowała 4. groszy, a minuta połączenia wykonywanego 1,48 zł. Koszt wysłania lub odebrania MMS-a będzie wynosił 3,57 zł, a wysłanie SMS-a będzie kosztowało 46 groszy. Przekierowanie połączeń na pocztę głosową na obszarze UE oraz odbieranie SMS-ów na całym świecie dla klientów T Mobile jest bezpłatne.

W tym samym czasie T-Mobile obniży również ceny transmisji danych w roamingu na terenie UE. Zgodnie z nowymi stawkami 1 MB będzie kosztował 3,5. zł, a transmisja danych będzie rozliczana z dokładnością do 1kB. Dodatkowo każdy klient może kontrolować koszty transmisji danych na całym świecie, dzięki ustawieniu na te usługi limitu wartościowego. W T-Mobile jego wartość klienci mogą ustawić na dowolnym poziomie, a o zbliżaniu się do granicy limitu zostaną wcześniej poinformowani.

Abonenci T-Mobile mogą obniżyć koszty transmisji danych w UE nawet do 1. groszy za 1 MB aktywując usługę Wszędzie w sieci. T-Mobile przygotowało dwa warianty tej usługi jeden dla smartfonów, a drugi dla komputerów. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB, klienci zostaną poinformowani przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będą mogli aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję korzystania z Internetu zgodnej z cennikiem. Jeżeli klienci nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z Internetu transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu.

Obraz

W tygodniowym pakiecie sieć T-Mobile zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych. Dzięki temu klienci do końca terminu ważności pakietu mogą bezpłatnie korzystać z Internetu z mniejszą prędkością.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)