Tanie rozmowy z całym światem

Tanie rozmowy z całym światem08.09.2008 12:23
Tanie rozmowy z całym światem

Dzięki usłudze JAJAH.Direct użytkownicy telefonów stacjonarnych i komórkowych w Polsce mogą już dzwonić do abonentów na całym świecie za konkurencyjnie niskie stawki.

Chcesz często dzwonić do znajomego w Australii, rodziny w Wielkiej Brytanii lub szefa w Chinach, ale obawiasz się wysokiego rachunku telefonicznego? Już nie musisz –. skorzystaj z usługi JAJAH.Direct. Za 10-minutową rozmowę z telefonu stacjonarnego do swojego znajomego w Sydney zapłacisz złotówkę zamiast 12 złotych, z krewnym przebywającym w Londynie porozmawiasz za jedyne 88 groszy, zaś na rozmowę z przebywającym w Pekinie szefem wydasz 98 groszy zamiast dotychczasowych 62,50 PLN! Bez umów i opłat abonamentowych!

Korzystanie z usługi JAJAH Direct jest proste. Dzwoniąc po raz pierwszy należy wybrać jeden z dwóch numerów dostępowych dla Polski (02. 3981700 lub 012 3953700, opłata wg taryfy operatora), a następnie numer telefonu rozmówcy w dowolnym kraju świata. Rozmowa zostanie połączona, zaś już po jej zakończeniu użytkownik otrzyma SMS-em lokalny numer telefoniczny rozmówcy. Od tego momentu użytkownik będzie mógł telefonować bezpośrednio do rozmówcy, korzystając z jego numeru lokalnego. Numer lokalny można uzyskać także za pośrednictwem strony www.jajah.com, na której, po założeniu konta, użytkownik usługi może wpisać numer telefonu wybranego rozmówcy, a JAJAH poda numer lokalny.

288770419618822291
Źródło zdjęć: © Przykładowe stawki połączeń telefonicznych

Pierwsze połączenie użytkownik wykonuje za darmo, opłaty za kolejne połączenia telefoniczne pobierane są z indywidualnego konta danego użytkownika, na które wpłaca (przelewem, kartą płatniczą lub kartą pre-paidową) kwotę, której wysokość zależy od liczby rozmów, jakie zamierza prowadzić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)