Tania, polska drukarka 3D

Tania, polska drukarka 3D

Tania, polska drukarka 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.11.2015 17:14, aktualizacja: 03.11.2015 09:51

Dexer 3D mini to biurkowa drukarka 3D typu plug&print, której specjalna, kompozytowa obudowa została zaprojektowana z myślą zarówno o dorosłych, jak i młodszych użytkownikach.

Drukarka 3. nie jest dla ciebie, ponieważ jest to zbyt drogi sprzęt, a ty i tak nie masz pomysłu na wydruki? Nic bardziej mylnego. Wraz ze wzrostem dostępności drukarek 3D, rośnie nie tylko liczba interesujących projektów, które można samodzielnie wydrukować, ale także spada cena tego sprzętu. Co więcej, dziś nie musisz mieć wiedzy graficznej czy specjalnych programów komputerowych, by korzystać z trójwymiarowych szablonów. W internecie znajdziesz szereg, często darmowych modeli, dzięki którym wydrukujesz wiele pomysłowych i przydatnych gadżetów.

Dexer 3. mini to najmniejsza drukarka 3D tego producenta. Jest ona gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu. Posiada pole robocze 16x16x16 cm oraz bezpieczną, kompozytową obudowę osłaniającą głowicę i obszar jej działania. Dzięki temu, z drukarki może bezpiecznie korzystać nie tylko dorosły użytkownik, ale także młodszy amator druku 3D.

Co jeszcze? Sprzęt pozwala na elastyczną zmianę najważniejszych parametrów podczas pracy, w tym prędkości druku i wentylatora, temperatury stołu i głowicy oraz rodzaju filamentu. Co ciekawe, ta drukarka zawiera w sobie 3. proc. części (w tym przede wszystkich elementy łączeniowe), które wcześniej zostały wydrukowane właśnie na drukarce 3D.

Cena rynkowa DEXER 3. mini wynosi 3900 zł. Aktualnie sprzęt można kupić w nieco odmienny sposób, w ramach których producent gwarantuje składanie zamówień na wydruk części o wartości 162,50 zł na miesiąc. Klient otrzymuje co miesiąc kwotę w tej wysokości, a także wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne. Dzięki temu zakup drukarki zwraca się po upływie 2 lat od zakupu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)