Tani i ładny - mini głośnik Conceptronic Bluetooth

Tani i ładny - mini głośnik Conceptronic Bluetooth
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.03.2013 13:20, aktual.: 28.03.2013 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych, zaprezentował mobilny głośnik, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth. Dużą zaletą urządzenia jest jego przystępna cena.

Dzięki technologii Bluetooth, muzykę można odtwarzać z dowolnego źródła dźwięku oddalonego do 1. m od głośników. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń z modułem Bluetooth mogą zwyczajnie podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie). Nowa seria głośników opartych na technologii Bluetooth 3.0 nadaje się do urządzeń przenośnych takich jak iPhone, iPad, iPod, różnego rodzaju smartfony, tablety, przenośne konsole.

Przenośny głośnik Conceptronic został zaopatrzony w głośnik o mocy 3 W. Mimo niewielkiej mocy nominalnej, jego dźwięk powinien być i tak znacząco mocniejszy, od głośników smartfonu, czy tabletu. Produkt dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator o pojemności 40. mAh, co według deklaracji producenta wystarcza na ok. 3 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Proces ładowania (zasilania) odbywa się przez złącze USB. Zakres częstotliwości głośnika zawiera się w przedziale od 90 Hz do20 KHz.

Cenę detaliczną ustalono na 75 zł.

Dane techniczne:
- Oporność (Ohm): 4
- Czułość (dB): 80
- Moc głośnika (Watt): 3W
- Częstotliwość głośnika (Hz-kHz): 90 Hz-20 KHz
- Pojemność baterii: 400 mAh
- Czas działania z baterii: do 3 godzin
- Wmiary: 57x57x58 mm
- Waga: 15. g.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)