Talerz z miejscem na iPhone'a

Talerz z miejscem na iPhone'a

Talerz z miejscem na iPhone'a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.02.2013 12:04

Umożliwia wygodne korzystanie z telefonu podczas spożywania posiłku.

Od dawna lekarze przestrzegają nas przed zgubnymi skutkami jedzenia w pośpiechu, ponieważ niewłaściwe nawyki skutkują nadwagą i problemami trawiennymi. Niestety, dobre rady nie zawsze jest łatwo zastosować, bo tempo codziennego życia nie pozwala na celebrację posiłku. Niektórzy ludzie są tak zapracowani, że nierzadko w ogóle nie zdążą zjeść choćby skromnego lunchu pomiędzy odbieraniem kolejnych ważnych telefonów i maili.

Można więc śmiało stwierdzić, że talerz do zupy stworzony przez firmę projektową MisoSoupDesign to pomysł, mimo że niezwykle prosty, to idealnie odpowiadający potrzebom współczesnego, zapracowanego, a także - co przede wszystkim podkreślają twórcy gadżetu - samotnego człowieka. Talerz, a raczej miska na zupę (naczynie zostało zaprojektowane przez Azjatów) ma specjalne wgłębienie na smartfon, dzięki któremu można wygodnie, bez konieczności angażowania rąk, korzystać z telefonu podczas jedzenia zupy.

Dzięki temu prostemu zabiegowi można na przykład surfować po internecie, odbierać pilne maile, a także rozmawiać przez telefon. Perspektywa miłej pogawędki jest zawsze atrakcyjniejsza niż samotne wpatrywanie się w talerz, gdy akurat nie ma z kim wyjść na lunch.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)