Tak wygląda smartwach HTC

Tak wygląda smartwach HTC

Tak wygląda smartwach HTC
Źródło zdjęć: © chip.pl
19.07.2014 09:34, aktualizacja: 19.07.2014 13:43

Jak na "inteligentny" zegarek, produkt HTC prezentuje się dość... konserwatywnie. Zwłaszcza w porównaniu do modeli z okrągłym wyświetlaczem, takich jak Motorola Moto 360.

Szczerze mówiąc, zegarek HTC przypomina nieco stare zegarki z kalkulatorem, popularne jakieś... 30 lat temu. Kwadratowe, z metalową kopertą i metalowym paskiem. I choć oczywiście z drugiej strony trzeba przyznać, że z praktycznego punktu widzenia ekran kwadratowy pozwala na lepsze rozplanowanie wyświetlanych informacji i wygodniejszą obsługę, to niemniej wygląd ? w przypadku tego typu elektronicznej "biżuterii" ? jest bardzo istotny. Od firmy, która wypuszcza na rynek jedne z najładniejszych modeli smartfonów, można by oczekiwać czegoś więcej.

O smartwatch'u HTC wiadomo na razie niewiele. Pracować będzie pod "ubieralną" wersją Androida, prawdopodobnie z dodatkową nakładką typu HTC Sense. Nie wiemy też oczywiście na sto procent, czy prezentowana ilustracja jest prawdziwa, choć serwis evleaks, który ją opublikował, gwarantuje jej całkowitą autentyczność.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto pierwszy Android One

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)