Tak prezentuje się Motorola Moto 360

Tak prezentuje się Motorola Moto 360

Tak prezentuje się Motorola Moto 360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.06.2014 16:02

Uczestnicy konferencji Google I/O umogli zapoznać się bliżej z demonstracyjną wersją charakterystycznego smartwatcha Motoroli z okrągłą tarczą. Ich wrażenia są niezwykle pozytywne.

Na poniższym wideo możemy zobaczyć, jak Moto 360 prezentuje się w ruchu. Obraz na wyświetlaczu jest ostry, a przechodzenie między poszczególnymi ekranami Android Wear odbywa się płynnie. Zegarek nie posiada żadnego portu USB, zatem prawdopodobnie potwierdzą się plotki o bezprzewodowym ładowaniu.

Interfejs Moto 36. będzie jednym z najładniejszych, jakie widzieliśmy do tej pory w smartwatchach. Połączy z sobą klasyczny wygląd okrągłego zegara i nowoczesne akcenty. Projekt, który widzicie na zdjęciu poniżej, został wyłoniony na drodze konkursu Moto 360 Design Face-Off. Internauci wskazali niemal jednogłośnie, że ten design najbardziej im odpowiada.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Niestety, Motorola nadal nie zdradziła szczegółowych parametrów technicznych urządzenia. Wiemy jedynie, że będzie kompatybilne ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w Androida 4.3. 4.4 oraz L. Zegarek ma pojawić się w sprzedaży pod koniec tego lata w cenie 249 dol.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto nowy Android L!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)