Tablety Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO wchodzą do Europy

Tablety Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO wchodzą do Europy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.01.2014 13:49, aktual.: 29.01.2014 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadza do Europy linię tabletów Galaxy NotePRO i TabPRO. Tym samym gama tabletów Galaxy poszerzyła się o cztery nowe produkty - NotePRO 12,2” oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4.

W Galaxy NotePRO i TabPRO po raz pierwszy zastosowano wyświetlacz WQXGA o przekątnej 12,2 cala (w formacie 16:10. i rozdzielczości 2560x1600 pikseli. Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast ulepszona wirtualna klawiatura oferuje ilość miejsca wystarczającą do wygodnego wprowadzania tekstu. Rysik S Pen zastosowany w NotePRO umożliwia wydajniejsze korzystanie z tabletu i naturalny dostęp do takich funkcji jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Ponadto okno Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim wielu różnych aplikacji – na przykład YouTube, czy kalkulatora.

Użytkownicy tabletów z funkcją Remote PC mają również bezpośredni dostęp do swojego domowego lub biurowego komputera, dzięki czemu mogą na odległość bez przeszkód edytować i zachowywać swoje pliki.

Urządzenia dostarczane są z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings - rozwiązaniem do obsługi wideokonferencji. Użytkownicy tabletów z systemem Android mogą teraz udostępniać dowolne treści ze swoich ekranów oraz uruchamiać spotkania WebEx korzystając z listy kontaktów. Funkcja Samsung e-Meeting zapewnia współpracę z możliwością udostępniania treści nawet bez dostępu do centralnego serwera czy sieci.

Samsung do dwóch modeli o przekątnej 12,2-cala dodaje subskrypcję o wartości 700. na płatne serwisy informacyjne, media społecznościowe i przechowywanie plików w chmurze, m.in.: Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Cisco WebEx Meetings, Dropbox, Easilydo Pro for Tablet, Evernote, Hancom Office for Android, LinkedIn, LIVESPORT.TV, NY Times, Oxford Advanced Learner’s A-Z i Sketchbook Pro (treść pakietów jest zróżnicowana w zależności od regionu).

Tablety będą dostępne w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy będą mogli wybierać między 12,2 calowym NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)