Tablet do pracy w warunkach ekstremalnych. Wytrzyma wszystko

Tablet do pracy w warunkach ekstremalnych. Wytrzyma wszystko

Tablet do pracy w warunkach ekstremalnych. Wytrzyma wszystko
Źródło zdjęć: © chip.pl
30.07.2015 09:33, aktualizacja: 30.07.2015 10:24

Latitude 12 Rugged to tablet przeznaczony dla użytkowników mobilnych, wymagających od sprzętu wysokiej wydajności oraz niezawodności nawet w najtrudniejszych warunkach. Urządzenie przetrwa zalanie, upuszczenie z wysokości 1,2 m i ekstremalne temperatury oraz jest odporny na działanie piasku czy kurzu. Latitude 12 Rugged został również wyposażony w najnowocześniejsze funkcje z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania i niezawodności

Firma Dell zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego tabletu Latitude 12 Rugged o całkowicie wzmocnionej konstrukcji. Wyposażono go w ekran HD 11,6" z funkcją Direct-View, co zapewniać ma wyraźny obraz również na wolnym powietrzu. Ekran ma funkcję wielodotyku, z której można korzystać także w rękawiczkach. Tablet Rugged wyposażono również w funkcję zarządzania termicznego QuadCool czwartej generacji oraz procesory Intel Core M piątej generacji. Pracuje on do 12 godzin dzięki 2-ogniwowemu akumulatorowi z możliwością wymiany bez wyłączania sprzętu.

Urządzenie wyposażone w półprzewodnikowe pamięci masowe o pojemności do 512 GB. Obsługuje ono Wi-Fi 802.11 ac, a w opcjonalnym wyposażeniu znajduje się mobilna łączność szerokopasmowa i dedykowany moduł GPS. Tablet ma zapewnioną ogólną ochronę danych i samego urządzenia dzięki rozwiązaniu Dell Data Protection i dostępowi do rozwiązań Intel vPro oraz Intel TPM 1.2.

Tablet wyposażono w interfejs dokujący typu pogo-pin, co pozwala na rozbudowę urządzenia o dodatkowe moduły i daje możliwość podłączenia np. stacji dokującej w biurze lub w pojeździe czy klawiatury. Opcjonalna pełnowymiarowa klawiatura nakładana na tablet ma podświetlanie RGB z możliwością dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ponadto ma ona stopień ochrony IP-65, co oznacza, że jest chroniona przed zalaniem i dostawaniem się kurzu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To największa usterka w historii Androida!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)