T‑Mobile zwiększa zasięg Internetu

T-Mobile zwiększa zasięg Internetu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.08.2013 15:10, aktual.: 22.08.2013 08:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W niespełna trzy tygodnie od uruchomienia komercyjnie technologii UMTS900 T-Mobile wprowadza ją na pięciu nowych obszarach. Dzięki temu szybki Internet oferowany przez T-Mobile jest już dostępny dla blisko 90% populacji Polski

.

T-Mobile Polska rozszerza zasięg szybkiego mobilnego Internetu dzięki uruchomieniu technologii UMTS90. w kolejnych pięciu regionach: Jeleniogórskim, Legnickim, Leszczyńskim, Radomskim oraz Wałbrzyskim. Dzięki temu blisko 90% populacji Polski jest już w zasięgu nowej sieci T-Mobile, która oferuje transmisję danych w zależności od dostępnej technologii z prędkością do 21 Mbps (UMTS900) lub do 42 Mbps (UMTS2100).

Udostępniona wszystkim klientom T-Mobile Polska technologia UMTS na częstotliwościach 90. MHz jest uzupełnieniem dla już wcześniej stosowanego przez T-Mobile Polska dostępu do Internetu na częstotliwościach 2100 MHz.

Obecnie technologia UMTS90. została uruchomiona w 18 regionach Polski: Białostockiego, Elbląskiego, Ełckiego, Gorzowskiego, Jeleniogórskiego, Krośnieńskiego, Legnickiego, Leszczyńskiego. Nowosądeckiego, Olsztyńskiego, Przemyskiego, Radomskiego, Rzeszowskiego, Szczecińskiego, Tarnobrzeskiego, Tarnowskiego, Wałbrzyskiego i Zielonogórskiego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także