Szybsze GG dla wszystkich

Szybsze GG dla wszystkich
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.09.2013 11:00, aktual.: 06.09.2013 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora otrzymali najnowszą wersję GG, która działa szybciej i jest lepiej zintegrowana z systemem operacyjnym. GG ma zainstalowane na swoich komputerach blisko 8 mln osób miesięcznie.

W nowej wersji GG interfejs użytkownika opiera się na natywnych oknach systemowych –. oznacza to, że komunikator lepiej, szybciej współpracuje z system operacyjnym, również z systemem OSX dostępnym w komputerach MAC. Przyspieszono i polepszono wiele elementów aplikacji, w tym przede wszystkim obsługę listy kontaktów i otwieranie okien rozmowy. Dodano obsługę ekranów o wysokiej rozdzielczości Retina i HiDPI.

Wprowadzone zmiany objęły również wygląd aplikacji –. w nowym wydaniu GG jest przejrzyste, a w podstawowym widoku komunikator eksponuje najważniejsze funkcje przydatne podczas internetowych pogawędek, nie przytłaczając pozostałymi możliwościami programu.

Dla użytkowników, którzy lubią jednak rozszerzać funkcje swojego komunikatora i dopasowywać aplikację do swoich upodobań, nowe GG oferuje różne opcje –. należy wejść do zakładki Ustawienia, aby zmienić wygląd aplikacji, rodzaj dźwięków, sposoby powiadomień, sposób wyświetlania listy kontaktów, awatary znajomych itp..

Wraz z nową wersją GG, producent udostępnił pierwsze oficjalne wydanie komunikatora na system Linux.

Użytkownikom dotychczasowych wersji komunikatora, aplikacja automatycznie sama się zaktualizuje w ciągu najbliższych dni.

GG to jeden z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów –. miesięcznie blisko 8 mln osób ma uruchomioną na swoim komputerze aplikację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także