Szybkie pendrive'y Sony Micro Vault MACH z USB 3.0

Szybkie pendrive'y Sony Micro Vault MACH z USB 3.0
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.02.2012 11:12, aktual.: 02.02.2012 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Japoński producent po raz pierwszy zastosował w pendrive'ach interfejs USB 3.0, dzięki czemu nowe modele umożliwiają znacznie szybszy transfer plików.

Pamięci Micro Vault MACH, oferowane w wersjach o pojemności od 8 GB do 6. GB, umożliwiają odczyt danych z szybkością do 120 MB/s i zapis z szybkością do 90 MB/s (wyniki wewnętrznych testów Sony). Seria Micro Vault MACH jest zgodna wstecz z łączem USB 2.0 i można jej bez najmniejszych problemów używać w komputerach i innych urządzeniach, które nie obsługują standardu USB 3.0.

Pamięci Micro Vault MACH mają mocną obudowę z aluminium, która skutecznie chroni urządzenie w codziennym użytkowaniu. Dodatkową ochronę zapewnia chowane złącze USB, dzięki czemu niepodłączony napęd ma małe rozmiary. Wbudowana kontrolka diodowa pozwala na łatwe sprawdzenie aktualnego stanu urządzenia podczas pracy. Wszystkie pamięci są objęte 5-letnią gwarancją.

Nabywcy pamięci Micro Vault MACH mogą pobrać oprogramowanie File Rescue i x-Pict Story. Narzędzie File Rescue pozwala na łatwe odzyskanie omyłkowo skasowanych ważnych danych: obrazów, filmów i nagrań. Program x-Pict Story umożliwia z kolei tworzenie zautomatyzowanych pokazów zdjęć z wykorzystaniem plików z pamięci Micro Vault.

Nowa seria pamięci flash USB 3.0 Micro Vault MACH firmy Sony będzie dostępna w Polsce od lutego 201. r.

Przewidywane ceny nowych pendrive'ów:
8 GB: 90 zł
16 GB: 180 zł
32 GB: 350 zł
64 GB: 580 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)