Szybki skaner Brother ADS‑2100

Szybki skaner Brother ADS-2100
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.07.2012 12:25, aktual.: 25.07.2012 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brother wprowadza swój pierwszy na polskim rynku skaner biurowy - ADS-2100. Urządzenie umożliwia skanowanie dokumentów o rozmiarach od wizytówki po format A4.

Brother wprowadza swój pierwszy na polskim rynku skaner biurowy - ADS-2100. Urządzenie umożliwia skanowanie dokumentów o rozmiarach od wizytówki po format A4.

ADS-210. to dwustronny skaner pozwalający na skanowanie do 24 stron lub do 48 obrazów na minutę i rozdzielczości 600x600 dpi (interpolowana 1200x1200 dpi). Urządzenie pozwala na skanowanie dokumentów, w wybranym wcześniej formacie - JPG, TIFF albo PDF, bezpośrednio do komputera, pamięci USB lub jako załącznik wiadomości e-mail.

Skaner wyposażono w podajnik papieru na 5. arkuszy, umożliwiający zeskanowanie wielu dokumentów, dwustronnie i bez konieczności ręcznego podawania papieru. Pracę urządzenia usprawnia czujnik wykrywania błędów zapobiegający skanowaniu więcej niż jednej kartki jednocześnie. Dzięki funkcji automatycznego wyrównywania stron urządzenie ADS-2100 automatycznie wykrywa i poprawia źle ułożone dokumenty. Dodatkowo, skaner automatycznie wykrywa puste strony i usuwa je z wyników skanowania.

Dołączone do skanera oprogramowanie „Brother Control Center”. pozwala edycję zeskanowanych plików przed ich zapisaniem oraz na wybór odpowiedniego formatu zapisu. Z kolei oprogramowanie „NewSoft Presto! BizCard” automatycznie dodaje do bazy kontaktów w komputerze zeskanowane dane z wizytówek. Działające z systemem Windows oprogramowanie „Nuance PDF Converter Professional 7” i „Nuance PaperPort 12 SE”, pozwalają na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczone jest oprogramowanie „PageManager version 9 SE”, oferujące możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT.

ADS-210. obsługuje także system cyfrowego obiegu dokumentów ISIS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)