Szybki modem ZTE MF195 z obsługą HSPA+

Szybki modem ZTE MF195 z obsługą HSPA+

Szybki modem ZTE MF195 z obsługą HSPA+
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
08.08.2012 17:32, aktualizacja: 09.08.2012 08:55

ZTE przedstawił nowy modem MF195. Urządzenie pracuje w standardzie HSPA+, który pozwala na wysokie osiągi, zarówno w zakresie pobierania, jak i wysyłania danych.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Nowe urządzenie marki ZTE jest wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do gniazda USB w komputerze, żeby automatycznie rozpoczęła się instalacja sterowników i oprogramowania Internet Manager. Tuż po zakończeniu tego procesu możemy już surfować po zasobach internetowych, z maksymalnymi prędkościami - 2. Mbps dla pobierania danych i 5,76 Mbps dla ich wysyłania. Informacji o stanie połączenia internetowego dostarcza nam dioda znajdująca się na obudowie urządzenia.

ZTE MF19. posłuży nie tylko jako modem, ale także jako pendrive. Producent wyposażył model MF195 w slot na kartę microSD, który obsługuje karty o pojemności aż do 32 GB. Urządzenie posiada także wbudowane gniazdo do zainstalowania zewnętrznej anteny, która umożliwia odbieranie sygnału na mniej zurbanizowanych obszarach.

Dołączona do modemu nakładka chroni jego wrażliwy wtyk przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Modem dostępny jest u operatora sieci T-Mobile w ofercie za złotówkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)